Pēc zibens spēriena ēkā piektdien slimnīcā nogādāti trīs cilvēki

10 months ago 724
ARTICLE AD BOX

Lai veiktu turpmākus izmeklējumus, slimnīcā ar zibens radītu ietekmi uz veselību NMPD brigādes nogādāja trīs cilvēkus. Stāvoklis cietušajiem bija stabils un viņi bija pie samaņas.

Dienestā skaidroja, ka negaisa laikā ēkā notika pasākums un tika darbinātas daudzas elektroiekārtas.

Vienlaikus NMPD pārstāvji minēja, ka, atšķirībā no postošā negaisa augusta sākumā, citu smagu vai nopietnu ar negaisu saistītu izsaukumu NMPD piektdien nav saņēmis.

Dienestā gan piebilda, ka NMPD saskarās ar negaisa radītiem sarežģījumiem, tostarp applūdušām ielām, elektrības pārrāvumiem brigāžu atbalsta punktos un applūdušām transportlīdzekļu novietnes vietām.

Pateicoties Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) atbalstam, traucējumi ātri novērsti.

NMDP aicina iedzīvotājus arī sestdien būt uzmanīgiem un negaisa laikā atrasties iekštelpās. Savukārt īpaši uzmanīgiem jābūt tiem, kuri sestdien atpūšas pie dabas.

Jau vēstīts, ka Latvijas centrālajos rajonos un austrumu daļā līdz sestdienas, 19. augusta, plkst. 3 naktī tika izsludināts sarkanais brīdinājums par negaisu.

Piektdien pēc plkst. 17 pērkona negaiss atnesa stipras lietusgāzes un krusu Jelgavā, kā arī vietām Jelgavas novadā. Svētē krituši pat vairākus centimetrus lieli ledus gabali. Savukārt vakarpusē pēc lietavām vietām pamatīgi applūdušas ielas Rīgā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Read Entire Article