Apledojuma dēļ vietām apgrūtināta braukšana pa galvenajiem un reģionālajiem ceļiem

1 year ago 1483
ARTICLE AD BOX

Slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 38 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir uz Ainažu šosejas (A1) posmā no Berģiem līdz Bīriņu pagriezienam, Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīgas līdz Vangažiem, kā arī Valmieras šosejas (A3) posmā no Valmieras līdz Strenčiem. Tāpat LVC ziņo par apgrūtinātu braukšanu pa Rīgas apvedceļiem (A4 un A5), Daugavpils šosejas (A6) posmu no Rīgas līdz Skrīveriem, Bauskas šosejas (A7) posmu no Rīgas līdz Dimzukalnam, Jelgavas šosejas (A8) posmu no Rīgas līdz Jelgavai un Liepājas šosejas (A9) posmu no Rīgas līdz Kaģiem un no Anneniekiem līdz Blīdenei.

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir arī Ventspils šosejas (A10) posmā no Rīgas līdz Kūdrai, Rēzeknes šosejas (A12) posmā no Stolbovkas līdz Terehovai un Kokneses šosejas (P80) posmā no Rīgas apvedceļa līdz Skrīveru pagriezienam.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Rīgas, Dobeles, Gulbenes, Limbažu, Ludzas un Ogres apkārtnē.

LVC vērš uzmanību, ka autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot piesardzīgu distanci. Uz ceļiem var veidoties tā saucamais melnais ledus, kas ir neredzams, un autovadītājs to sajūt tikai sākot veikt manevrus ar mašīnu - bremzējot, manevrējot ar stūri un pedāļiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Read Entire Article