Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C Lēns vējš, 5 m/s no D
Trešdiena, 2019. gada 11. DecembrisVārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis

VIDEO: Ledus šovs skulptūru festivāla apmeklētājus priecēs arī sestdien un svētdien

Ilze Knusle
Viens no šī gada ledus skulptūru festivāla jaunumiem ir ledus šovs. Tajā piedalās arī Jelgavas Ledus sporta skolas daiļslidotāji un Jelgavas slidotāja pērnā gada olimpisko spēļu dalībniece Diāna Ņikitina.

«Kad Ledus teātris «Ice Republic» izsludināja aktieru atlasi šim uzvedumam, uzrunāja arī mūs. Tiesa, bija arī noteiktas prasības – tika meklēti liela auguma slidotāji. Bet mēs esam sporta skola un mums primārais ir mūsu audzēkņu sacensības, tāpēc varējām palaist tikai tos slidotājus, kam šajā laikā nav svarīgu sacensību,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv pastāstīja Jelgavas Ledus sporta skolas daiļslidošanas treneris Andrejs Brovenko, piebilstot, ka no Jelgavas šovā piedalās 5–10 slidotāji. «Katrā ziņā tas mūsu audzēkņiem ir ieguvums, jo uzstāšanās pieredzes nevar būt par daudz,» norāda treneris.

Ledus teātra «Ice Republic» šovā «Ledus remix» izskan dažādu animācijas filmu motīvi, piemēram, «Mazā Nāriņa», «Sniegbaltīte un septiņi rūķīši», «Rozā pantera», «Madagaskara». Skatītājus priecē krāšņi tērpi un dzīvā mūzika, kas papildina slidotāju priekšnesumus.

Ledus šovs norisinās Pasta salas slidotavā. Šodien to būs iespējams noskatīties pulksten 16, 18 un pulksten 20, savukārt svētdien – pulksten 17 un 19.

FESTIĀLA PROGRAMMA

Video: Māris Martinsons/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti