Meklēšanas forma

Apmācies 12 °C Viegls vējš, 3 m/s no DR
Svētdiena, 2019. gada 20. OktobrisVārda dienu svin: Leonīds, Leonīda

VIDEO: Apbalvošanas ceremonija brīvdabas koncertzālē «Mītava»

www.jelgavasvestnesis.lv
Sestdienas vakarā brīvdabas koncertzālē «Mītava» Pasta salā notika Latvijas Jaunatnes olimpiādes apbalvošanas ceremonija četros sporta veidos. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv piedāvā nelielu video no vakardienas apbalvošanas, kurā tika sveikti arī Jelgavas airētāji.

Lielākajā daļā sporta veidu Latvijas Jaunatnes olimpiādē apbalvošana notiek turpat uz vietas sacensību norises vietā, vai arī pie Zemgales Olimpiskā centra (ZOC). Taču četros sporta veidos – orientēšanā, loka šaušanā, futbolā jaunietēm, kā arī airēšanā – medaļas jauniešiem Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers un Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš pasniedza sestdienas vakarā koncertzālē «Mītava».

Jāteic, ka uz šo apbalvošanas ceremoniju nebija daudz cilvēku, taču visi klātesošie varēja baudīt arī koncertu – uzstājās Jelgavas popkoris, deju grupa «Intriga» un mūziķis Fakts ar grupu.

Jāpiebilst, ka jelgavnieki sestdien, kas bija sacensību trešajā diena, izcīnīja 22 godalgas – deviņas zelta, sešas sudraba un septiņas bronzas medaļas. Taču daļā sporta veidu sacensības turpinās vēl šodien, 7. jūlijā, kas ir Jaunatnes olimpiādes noslēdzošā diena.

Video: Māris Martinsons

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti