Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 4 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no Z-ZR
Otrdiena, 2019. gada 10. DecembrisVārda dienu svin: Guna, Judīte

Svinīgi atklāta FK «Jelgava» treniņbāze

www.jelgavasvestnesis.lv
Ar futbola kluba «Jelgava» karoga pacelšanu mastā, svinīgām uzrunām un spēli «11 pret 100» 16. septembrī svinīgi atklāta FK «Jelgava» jaunā treniņu bāze Kārklu ielā 6.

Treniņi un spēles jaunajā futbola stadionā notiek jau no gada sākuma, bet svinīgo atklāšanu, klātesot pilsētas vadībai, Latvijas Futbola federācijas pārstāvjiem, laukuma izveides atbalstītājiem, un, galvenais, lieliem un maziem futbolistiem, tas piedzīvoja tikai tagad.

Jaunajā treniņu bāzē, kas aizņem vairāk nekā 2,7 hektārus lielu platību, ir divi FIFA un UEFA prasībām atbilstoši futbola laukumi, – viens ar mākslīgo segumu, otrs – dabīgās zāles, kā arī visa nepieciešamā infrastruktūra, tostarp skatītāju tribīnes, kas vienlaikus spēj uzņemt līdz 500 līdzjutējiem. Kārklu ielā izveidotais laukums ir viens no modernākajiem futbola laukumiem Latvijā, un tā izveidē ieguldīts vairāk nekā miljons eiro.

Jāpiebilst, ka jaunajā stadionā futbola iemaņas attīsta ne tikai Virslīgas spēlētāji, bet arī dublieri un vairāki simti jauno sportistu, kuri darbojas FK «Jelgava» Jaunatnes futbola akadēmijā. Tuvāko mēnešu laikā FK «Jelgava» cer akreditēt jaunu specializētu futbola skolu mūsu pilsētā, un Kārklu ielas treniņu bāze noteikti palīdzēs attīstīt audzēkņu iemaņas. Daļa jauno futbolistu turpina trenēties Zemgales Olimpiskā centra laukumos, jo jaunās bāzes kapacitāte nav tik liela.

Treniņu bāzi izbūvēja SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»», bet laukuma izveidi finansiāli atbalstīja arī valsts, piešķirot mērķdotāciju, Latvijas Futbola federācija, apmaksājot mākslīgā laukuma segumu, kā arī vēl ap 20 uzņēmumu, kuri finansiāli un materiāli atbalstīja projekta realizāciju.

Video: Māris Martinsons/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti