Meklēšanas forma

Neliels lietus 4 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no D
Svētdiena, 2019. gada 8. DecembrisVārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Starpbrīžos mobilos telefonus nomaina kendama

Ritma Gaidamoviča
Neierastas sacensības šonedēļ aizvadītas Jelgavas 3. sākumskolā. Vairāk nekā 50 skolas audzēkņi piedalījās pirmajā Jelgavas 3. sākumskolas kendamas čempionātā, noskaidrojot sešus meistarīgākos skolēnus.

«Jau sen skolā esam novērojuši, ka bērni starpbrīžos telefonus ir iemainījuši pret šo spēli. Paši trenējas, mācās jaunus trikus un savā starpā sacenšas. Līdzīgas sacensības ir notikušas arī citās Latvijas skolās, un nolēmām, kāpēc gan arī mums nepamēģināt, sarīkot savu skolas čempionātu,» stāsta viens no pasākuma organizatoriem, skolas direktora vietnieks Andrejs Soroka, atzīstot, ka uz tik lielu atsaucību gan necerēja – sacensībām pieteicās 56 skolēni no 1. līdz 6. klasei. Tiesa, daži skolēni slimības dēļ neieradās.

A.Soroka norāda, ka skolēni bijuši ļoti ieinteresēti un priecīgi par šādu iespēju. «Katrs gribēja parādīt, ko viņš ir iemācījies. Protams, sacensībās visvairāk piedalījās puiši, taču bija arī trīs drosmīgas meitenes, un prieks ir par to, ka viena no viņām ir arī starp uzvarētājiem,» stāsta A.Soroka, piebilstot, ka balvas, par piedalīšanos, saņēma visi.

Pirmajā Jelgavas 3. sākumskolas kendamas čempionātā 1. vietu izcīnīja Kristiāns Berkolds (4.a klase), 2. vietu – Agris Dakstiņš (5.a klase), 3. vietu – Anna Bogdanova (6.a klase), 4. vietu – Ričards Andrejs Bolšteins (4.a klase), 5. vietu – Henrijs Kursišs (3.b klase), 6. vietu – Markuss Kostjuks (2.c klase).

Skolas direktora vietniece Ingrīda Siliņa piebilst, ka skolā ir apspriesta iecere turpmāk reizi mēnesī rīkot kādu spēļu čempionātu, piemēram, sacensties dažādās galda spēlēs.

Video: Māris Martinsons

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti