Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 23 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no R
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

«Spīgo» un Maestro sniedz koncertu jelgavniekiem

Jana Bahmane
«No vienas puses, muzicēšana ar Maestro uzliek augstāku latiņu – ir jāklausās, jāveido mūzika kopā, bet, no otras puses, šī sadarbība sniedz neaprakstāmu piepildījumu. Sajūtas pēc koncerta ir fantastiskas – gan meitenes, gan es kā kora mākslinieciskā vadītāja esam laimīgas,» pēc jaunā mūzikas albuma «Ja man saule roku dotu» prezentācijas koncerta ar Maestro Raimondu Paulu savās sajūtās dalās Jelgavas 4. vidusskolas meiteņu kora «Spīgo» mākslinieciskā vadītāja Līga Celma-Kursiete.

Koncertā «Spīgo» kopā ar Maestro izpildīja viņa radītās melodijas, kas iemūžinātas kora albumā, kā arī dziesmas no iemīļotām teātra izrādēm. Pasākuma pirmajā daļā klausītāji varēja izbaudīt visas kora «Spīgo» trešajā albumā «Ja man saule roku dotu» iekļautās dziesmas – «Upju dziesmu» ciklu un divas dziesmas no «Saules dziesmu» cikla ar Ineses Zanderes vārdiem. Savukārt otrajā daļā skanēja teātra mūzika ar Jāņa Petera vārdiem. «Gatavošanās process bija satraucošs – uztraucāmies, vai varēsim paspēt sagatavoties, jo apjoms bija patiesi liels,» stāsta L.Celma-Kursiete, papildinādama, ka tik plaša koncertprogramma izpildīta pirmoreiz.

Koncertā piedalījās arī 4. vidusskolas pūtēju orķestris «Rota» un dziedātāja Ance Krauze, pasākumu vadīja Latvijas Nacionālā teātra aktieris Mārtiņš Brūveris.

Video: Austris Auziņš

Viedokļi

Pievienot komentāru