Meklēšanas forma

Apmācies 12 °C Viegls vējš, 3 m/s no DR
Svētdiena, 2019. gada 20. OktobrisVārda dienu svin: Leonīds, Leonīda

Noskaties Latvijas Jaunatnes olimpiādes prezentācijas klipu!

www.jelgavasvestnesis.lv
Lai popularizētu Latvijas Jaunatnes olimpiādi, kas no 5. līdz 7. jūlijam notiks Jelgavā, ir izveidots prezentācijas videoklips, kas vienlaikus parāda gan sporta daudzveidību, gan mūsu pilsētu.

«Veidojot šo klipu, galvenā doma bija ienest sportu pilsētā un parādīt, ka tas ir būtiska mūsu ikdienas sastāvdaļa un ka ar sportu var nodarboties jebkurš un jebkur. Tāpēc filmējām dažādus sporta veidus – gan individuālos, gan komandu, gan tādus, kas notiek telpās, gan tādus, kas notiek ārā, gan ūdens sporta veidus,» stāsta klipa režisors Sandis Kalniņš, piebilstot: vienlaikus tiek parādīta arī mūsu pilsēta, kas būs šā gada Latvijas Jaunatnes olimpiādes norises vieta. Piemēram, 3x3 basketbols tiek spēlēts pie tējas namiņa, BMX sportists brauc pa Lielupes promenādi, vieglatlēti Jāņa Čakstes bulvārī skrien barjerskrējienu, regbisti spēles elementus demonstrē pils pagalmā, bokseri cīnās vides objektā «Laika rats 100», kur figūras atgādina ringu. Jāpiebilst, ka visi videoklipā redzamie sporta veidi ir iekļauti olimpiādes programmā, bet ne visos no tiem būs pārstāvēta Jelgava.

«Šī bija pirmā reize, kad ko tādu darīju, un man ļoti patika piedalīties klipa filmēšanā. Mani uzrunā gan klipa ideja, gan rezultāts – cilvēkiem no citām pilsētām rodas labs priekšstats par sportu Jelgavā,» spriež viens no videoklipa dalībniekiem airētājs Oskars Dervins, kurš Latvijas Jaunatnes olimpiādē startēja pirms diviem gadiem. Šogad viņš jau ir pārsniedzis vecumu, kad var piedalīties šajā olimpiādē.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka Jelgavu Latvijas Jaunatnes olimpiādē pārstāvēs ap 170 sportistu 20 sporta veidos.

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti