Meklēšanas forma

Skaidras debesis -6 °C Viegls vējš, 3.3 m/s no ZA
Ceturdiena, 2019. gada 21. FebruārisVārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Marians Pahars ar FK «Jelgava» izcīna pirmo uzvaru

ILZE KNUSLE-JANKEVICA
Šodien FK «Jelgava» Zemgales Olimpiskajā centrā aizvadīja «SynotTip» Virslīgas čempionāta 13. kārtas spēli pret FK «Metta/LU». Jelgavas komandas galvenajam trenerim Marianam Paharam pirmajā mājas spēlē izdevās izcīnīt uzvaru – spēle noslēdzās ar 1:0 jelgavnieku labā.

Pirmo puslaiku mājinieki iesāka diezgan aktīvi, tomēr vārtus gūt neizdevās. Vēlāk iniciatīvu pārņēma viesi, bet arī viņiem apspēlēt jelgavnieku vārtsargu Jāni Krūmiņu tā arī neizdevās, un komandas pārtraukumā devās ar bezvārtu neizšķirtu – 0:0.

Otrajā puslaikā jelgavnieku rindās debitēja komandas jaunpienācējs Viktors Litvinskis, kurš sezonu sāka komandā «Riga» FC. Pēc pārtraukuma mājinieki spēlēja daudz agresīvāk un aktīvāk, sagādājot vairākus bīstamus momentus pie «Metta/LU» vārtiem. Vārtus jelgavnieki guva 63. minūtē pēc standartsituācijas izspēles – bumbu vārtos raidīja Mindaugs Grigaravičus. Pretinieki centās atspēlēties, bet tas viņiem neizdevās, un spēle noslēdzās ar 1:0 jelgavnieku labā. Tā ir komandas pirmā uzvara, kopš pie tās stūres ir galvenais treneris M.Pahars – viņa vadībā komanda piedzīvoja zaudējumu pret «Riga» FC un «Liepāja/Mogo».

«Pretinieku izspēlētajā standartsituācijā mums nebija variantu,» pēc spēles atzina «Metta/LU» galvenais treneris Andris Riherts, piebilstot, ka viņa vadītajai komandai pirmajā puslaikā bija vairāki momenti, tomēr atspēlēties neizdevās, un arī otrā puslaika spēka spēle nedeva cerēto rezultātu.

«Šī bija grūta uzvara grūtā spēlē, kurā bija gan daudz kļūdu, gan daudz labu momentu,» pēc spēles rezumēja FK «Jelgava» galvenais treneris M.Pahars. Viņš uzsvēra, ka komandai uzvarēt šodien ļāva smagais un pašaizliedzīgais darbs aizsardzībā: «Gribu pateikties saviem spēlētājiem, jo sevišķi par spēli aizsardzībā, kas bija ļoti laba. Un beidzot mums izdevās realizēt standartsituāciju.»

Spēli klātienē Zemgales Olimpiskajā centrā vēroja 220 apmeklētāji. 

Nākamo Virslīgas spēli FK «Jelgava» aizvadīs 14. jūlijā, kad izbraukumā tiksies ar FK «Valmiera Glass/Via». Turnīra tabulā jelgavnieki šobrīd ar izcīnītiem 11 punktiem joprojām ieņem sesto pozīciju.

Savukārt jau drīzumā FK «Jelgava» iesaistīsies Latvijas Kausa izcīņā. Mūsu komandas pretinieki tiks noskaidroti izlozē 2. jūlijā.

Video: Māris Martinsons

Viedokļi

Pievienot komentāru