Meklēšanas forma

Lietus 21 °C Lēns vējš, 4.1 m/s no DA
Pirmdiena, 2019. gada 19. AugustsVārda dienu svin: Melānija, Imanta

Jelgavas nakts pusmaratons pulcē ap 5500 dalībnieku

www.jelgavasvestnesis.lv
Aizvadīts piektais Jelgavas nakts pusmaratons, kas ir viens no skriešanas seriāla ««BigBank» skrien Latvija» posmiem un pulcēja skrējējus ne tikai no Jelgavas un citām Latvijas pilsētām, bet arī no Lietuvas, Vācijas, Grieķijas, Igaunijas, Zviedrijas, Krievijas, Polijas, Slovākijas, Turcijas, Argentīnas un Dienvidāfrikas Republikas. Iespējams, šogad ir jauns dalībnieku skaita rekords, jo tiek lēsts, ka šogad Jelgavas nakts pusmaratonā startēja ap 5500 dalībnieku.

Pasākuma programmā bija mazuļu rāpošanas sacensības, bērnu skrējieni un putu ballīte pēc tiem, par godu valsts simtgadei ieviestais apmēram divu kilometru skrējiens bez laika kontroles «Mans skrējiens Latvijai» un pusmaratona (21,0975 kilometri), 10 kilometru, piecu kilometru skrējienu un piecu kilometru nūjošana. Pirms apbalvošanas ar koncertu uzstājās jelgavnieks Fakts ar komandu.

Tradicionāli tika apbalvoti katras distances ātrākie seši skrējēji absolūtajā vērtējumā, kā arī ātrākie jelgavnieki. Piecu kilometru distanci no jelgavniekiem visātrāk veica Anastasija Vidončikova un Endijs Titomers, desmit kilometru distancē – Anastasija Geraseva un Oskars Stāmers, pusmaratona distancē – Laura Ābeltiņa un Edgars Simanovičs.

Video: Māris Martinsons

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti