Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 7 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Pirmdiena, 2019. gada 18. MartsVārda dienu svin: Ilona, Adelīna

Jelgavā notiek smilšu skulptūru festivāls!

www.jelgavasvestnesis.lv
Pilsētā turpinās 12. starptautiskais smilšu skulptūru festivāls «Summer signs 2018», kura gaitā Pasta salā iespējams baudīt ne vien Dzīvnieku pasaules tēlus, ko no smiltīm veidojuši 15 tēlnieki, bet arī plašu kultūras programmu – radošās darbnīcas, teātra izrādes un koncertus. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv piedāvā nelielu ieskatu no festivāla pirmās dienas.

Jāatgādina, ka šodien ir festivāla otrā – noslēdzošā diena. Pasta sala apmeklētājiem būs atvērta vēl līdz pulksten 23. Jau no pulksten 17 uz smilšu skulptūru festivāla sktuves muzicēs lietuviešu grupa «Jonis», savukārt vēlāk apmeklētājus priecēs arī grupas «Sudden lights» un «Jumprava».

Jāuzsver, ka biļešu cena pieaugušajiem ir 5 eiro; skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem – 3 eiro, bet ģimenes biļete maksā 10 eiro. Uzrādot Jelgavas iedzīvotāja karti, biļetes cena būs 3 eiro, bet ar Jelgavas skolēna apliecību – 2 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja festivālā – bez maksas. Biļetes var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā, kā arī Pasta salā. Jāpiebilst, ka festivāla apmeklētāju ērtībai biļetes var uzrādīt arī elektroniski, kā arī, pametot festivāla norises teritoriju, saņemt zīmodziņu, kas sniegs iespēju Pasta salā atgriezties arī vēlāk.

Tiem apmeklētājiem, kuri uz Pasta salu dosies ar automašīnu, nodrošināti papildu stāvlaukumi. Tie atrodas Pilssalas ielā pretī iebrauktuvei uz Pasta salu, Cukura ielā – teritorijā pie Lielupes krasta promenādes –, kā arī Vecajā ceļā pretim pilij. Bet stāvvietas autobusiem pieejamas Jāņa Čakstes bulvārī, kā arī aiz Jelgavas pils. 

Video: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti