Meklēšanas forma

Skaidras debesis 4 °C Lēns vējš, 4 m/s no R
Svētdiena, 2019. gada 24. MartsVārda dienu svin: Kazimirs, Izidors

FK «Jelgava» gatavojas kausa izcīņai un papildina sastāvu

www.jelgavasvestnesis.lv
Šodien, 4. jūlijā FK «Jelgava» futbolisti aizvadīja treniņu, gatavojoties sestdien gaidāmajai Latvijas kausa izcīņas 1/8 fināla spēlei pret FS «Metta/Latvijas Universitāte».

FK «Jelgava» direktors Sergejs Golubevs uzsver, ka kausa izcīņai komanda gatavojas ar augstu atbildības sajūtu, jo uzvara kausā ir viena no iespējām atgriezties Eiropas līgā nākamajā sezonā. «Kauss ir jauns turnīrs, kurā mums ir iespēja sevi apliecināt no labākās puses. Turpinās arī darbs pie komandas sastāva komplektācijas un šobrīd komandu jau ir papildinājuši tādi Latvijā zināmi spēlētāji kā Viktors Litvinskis (no «Riga» FC) un Daniils Ulimbaševs (īre no «RFS»), bet vārtsargu līniju ir papildinājis 21 gadu jaunais un talantīgais Vladislavs Kurakins, kurš pērn spēlēja «Riga» FC sastāvā, bet šosezon bija pievienojies Austrijas pēc spēka 3. līgas klubam Vīnes «Karabakh». Esam šķīrušies arī no vairākiem futbolistiem, kuri neiekļāvās komandas sastāvā. Komandu pametuši leģionāri El Hadi Sady Gueye, Aleksandrs Ņekrasovs un Ņikita Koļajevs, kā arī vietējais futbolists Edgars Jermolajevs,» tā FK «Jelgava» direktors Sergejs Golubevs, kurš pauž pārliecību, ka trenera Mariana Pahara vadībā izdosies mainīt līdz šim neveiksmīgo sezonas ritējumu. Proti, līdz šim komandai aizvadītajās 13 virslīgas spēlēs ir izdevies izcīnīt tikai trīs uzvaras, divas reizes spēlēts neizšķirti, bet astoņas reizes atzīts pretinieku pārākums, kas šobrīd astoņu komandu konkurencē dod sesto vietu turnīra kopvērtējumā.

Latvijas kausa izcīņas 1/8 fināla spēle tiks aizvadīta 7. jūlijā pulksten 16:00 Rīgā, Upesciema stadionā. Savukārt nākamo virslīgas spēli jelgavnieki aizvadīs 14. jūlijā izbraukumā pret «Valmiera Glass/VIA» komandu.

Plašāk par jaunumiem FK «Jelgava» pievienotajā video materiālā.

Jāpiebilst, ka jau 15. jūlijā plānota FK «Jelgava» jaunās treniņu bāzes Kārklu ielā 6 atklāšana, kur izbūvēti sintētiskā un dabīgā seguma laukumi, kā arī visa nepieciešamā infrastruktūra treniņu un spēļu aizvadīšanai. Plānots, ka šo bāzi izmantos gan Virslīgas komanda gan Jelgavas futbola akadēmijas audzēkņi.

Foto un video: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis» 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti