Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4 m/s no Z
Otrdiena, 2019. gada 26. MartsVārda dienu svin: Eiženija, Ženija

BK «Jelgava/LLU» pirmajā spēlē gūst 100 punktus

www.jelgavasvestnesis.lv
5. oktobrī Latvijas Basketbola līgas (LBL) 2. divīzijas 2018./2019. gada čempionātu ar spēli pret Liepājas komandu mājas zālē sāka BK «Jelgava/LLU». Jau pirmajā spēlē jelgavnieki iepriecināja savus līdzjutējus, gūstot spēlē simts punktus un svinot uzvaru ar rezultātu 100:66.

«Ar komandas sniegumu pirmajās trīs ceturtdaļās esmu apmierināts – 30 spēles minūtēs ielaidām tikai 40 punktus –, bet pēdējā ceturtdaļā puiši palaidās. Bet galvenais, ka iemetām vairāk nekā ielaidām un izcīnījām uzvaru,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv norādīja BK «Jelgava/LLU» galvenais treneris Gatis Justovičs. Viņš atzina, ka viņam kā trenerim nebija svarīgi, lai komanda gūtu simts punktus, bet pieļauj, ka spēlētājiem tas bija kā papildu dzinulis – gan laukumā, gan pēc spēles, pasaldinot izcīnīto uzvaru.

BK «Jelgava/LLU» rindās rezultatīvākais ar 18 punktiem bija R.Avotiņš, 17 punktus guva S.Mētra, 15 punkti – Adrianam Ganuļevičam, 11 punkti – Andrim Justovičam, pa 10 punktiem – Kalvim Krūmiņam un Tomam Bitītim, 9 punkti – Jānim Atelbaueram, 5 punkti – Armandam Seņkānam, 3 punkti – Jānim Bērziņam, 2 punkti – Kasparam Neimanim.

Video: Māris Martinsons

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti