Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4 m/s no Z
Otrdiena, 2019. gada 26. MartsVārda dienu svin: Eiženija, Ženija

«Artura Vaidera kauss» ceļo uz Lietuvu

www.jelgavasvestnesis.lv
FK «Jelgava» treniņu bāzē Kārklu ielā 6 aizvadīts otrais starptautiskais mediju futbola turnīrs «Artura Vaidera kauss». Tajā pārliecinoši uzvarēja Jelgavas komanda, taču nolikums paredz, ka mājinieku komanda kausu nevar saņemt, tāpēc to jau otro gadu savā īpašumā ieguva Lietuvas žurnālistu komanda.

Par kausu cīnījās žurnālistu komandas no Lietuvas, Latvijas un Igaunijas un Jelgavas komanda. Jelgavas komanda uzvarēja visas trīs spēles: lietuvieši tika uzvarēti ar 2:1, Latvijas žurnālistu komanda – ar 7:1, bet igauņu žurnālisti – ar rezultātu 6:1. Jelgavas komandas rindās spēlēja FK «Jelgava» pārstāvji, Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes «Kultūra» vadītājs Mintauts Buškevics, grupas «Prāta vētra» ģitārists Jānis Jubalts, seriāla «Viņas melo labāk» Kostjas lomas atveidotājs un FK «Jelgava» himnas autors Kristians Kareļins un citi.

Pasākumu organizēja Artura Vaidera fonds sadarbībā ar Latvijas Futbola federāciju, FK «Jelgava» un restorānu «Kreklu krogs». Kausa mērķis ir futbola popularizēšana Latvijā, tāpēc plānots, ka turnīrs katru gadu notiks citā vietā. A.Tamisārs piebilst, ka šobrīd izskanējusi ideja, ka nākamgad «Artura Vaidera kauss» varētu notikt Preiļos.

Video: Māris Martinsons

Viedokļi

Pievienot komentāru