Meklēšanas forma

Apmācies 4 °C Mērens vējš, 6.5 m/s no A-DA
Ceturdiena, 2019. gada 21. NovembrisVārda dienu svin: Zeltīte, Andis

Aizvadīta 7. Zemgales mājražotāju un amatnieku kontaktbirža

www.jelgavasvestnesis.lv
Aizvadīta 7. Zemgales mājražotāju un amatnieku kontaktbirža, kurā jau otro reizi pasniegtas radošuma balvas un atzinības «Ideju spogulis 2017». Balvu saņēma pieci dalībnieki, no kuriem trīs ir jelgavnieki, bet pieciem dalībniekiem piešķirta atzinība – viņu vidū viena mūsu pilsētas mājražotāja.

No jelgavniekiem balvu par veiksmīgu idejas un dizaina risinājumu šogad saņēma Daces Rozenlaukas radītais uzņēmums «D Roo toys», kas ražo attīstošas rotaļlietas bērniem no dabīgiem materiāliem. Nominācijā «Par idejas pieteikumu» balvu saņēma Jelgavas Valsts ģimnāzijas skolēnu mācību uzņēmums «CozyWorn» (Sintija Turkopole, Amanda Šīna, Aiva Birne), kas ražo mitrumu atgrūdošus pledus. Par dizaina risinājumu balva piešķirta uzņēmumam «Spēka zīmes», kurā jelgavnieks Elmārs Cīrulis ražo dažādas uzlīmes krūzīšu, tālruņu, automašīnu un velosipēdu apdrukai, fiksos tetovējumus un atstarojošas aplikācijas apģērbu termo apdrukai.

Savukārt Atzinība «Par funkcionālu izstrādājumu radīšanu» piešķirta jelgavniecei Selgai Zīlītei-Grasei par paššūtām cepurēm un t-krekliem ar atstarojošām zīmēm.

Video: Māris Martinsons

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti