Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 19 °C Lēns vējš, 4.1 m/s no Z
Trešdiena, 2019. gada 17. JūlijsVārda dienu svin: Aleksis, Aleksejs, Alekss

ZOC notiks sieviešu volejbola izlases spēles

Ilze Knusle-Jankevica
Augustā Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) notiks divas Latvijas sieviešu volejbola izlases Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles. Skatītāji tās varēs apmeklēt bez maksas, informē Latvijas Volejbola federācija.

Pirmā spēle ZOC paredzēta 15. augustā pulksten 19.30, kad Latvijas izlase tiksies ar Spānijas valstsvienību, savukārt otrā – 26. augustā pulksten 18, mūsu izlasei cīnoties ar Rumānijas volejbolistēm.

Izlases sastāvā gatavošanās laikā bija iekļautas arī trīs Jelgavas volejbola komandas spēlētājas, bet pēc pēdējām pārbaudes spēlēm pret Dānijas izlasi šīs nedēļas sākumā tika nosaukts izlases sastāvs kvalifikācijas turnīram – vietu sastāvā sev nodrošinājušas divas no viņām: 1. tempa uzbrucēja Kristīne Dzierkale un libero spēlētāja Linda Liniņa. «Šogad izlasi veidojām no jauna – tas prasa laiku un nedod tūlītēju rezultātu. Tomēr uzskatu, ka mums ir izdevies izveidot ļoti labu kolektīvu – meitenes grib cīnīties un pārstāvēt Latviju,» norāda izlases galvenā trenere Inguna Minuse. Viņa ir pārliecināta: ja meitenes nenobīsies un neļausies oficiālo spēļu mandrāžai, bet parādīs, ko prot, varēs cienīgi cīnīties gan pret Spāniju, gan pret Rumāniju.

Augustā notiks četras kvalifikācijas turnīra spēles, bet nākamā gada sākumā – vēl divas. Latvija ir vienā grupā ar Spānijas, Bosnijas un Hercegovinas un Rumānijas izlasi. Lai tiktu uz finālturnīru nākamā gada rudenī, jāierindojas pirmajās divās vietās apakšgrupā.

Foto: Latvijas Volejbola federācija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti