Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -7 °C Viegls vējš, 1.9 m/s no R
Sestdiena, 2019. gada 23. FebruārisVārda dienu svin: Haralds, Almants

Volejbolisti rāda labu spēli, bet zaudē

Ilze Knusle
Volejbola komanda «Biolars/Jelgava» šodien izbraukumā tikās ar VK «Rakvere». Lai gan spēlē piedzīvots zaudējums ar 0:3 (26:28, 22:25 un 20:25), komandas galvenais treneris Jurijs Deveikuss norāda: komanda nospēlēja daudz labāk nekā iepriekšējās spēlēs un demonstrēja labu sniegumu.

Treneris portālam www.jelgavasvestnesis.lv stāsta, ka komandai ir pievienojies jauns cēlājs – Ralfs Ozoliņš. Tas bija viens no uzdevumiem, ko komandai vajadzēja sakārtot, lai spētu uzlabot savu sniegumu, jo «Biolars/Jelgava» rindās ir tikai viens cēlājs, kurš spēlē ar traumētu roku. Vēl šodien laukumā devās diagonāles spēlētājs Maksims Morozovs, kuram par vietu laukumā jāsacenšas ar Kārli Paulu Levinski. Šodien K.P.Levinskis komandai palīdzēt nevarēja, tāpēc iespēja sevi pierādīt tika dota M.Morozovam.

«Žēl, ka pirmo setu zaudējām – visu laiku bijām priekšā, bet beigās tomēr zaudējums. Tomēr šodien rādījām labu spēli, kas mazliet saldina zaudējuma rūgtumu. Jo var zaudēt arī, neparādot laukumā neko, bez spēles,» tā «Biolars/Jelgava» treneris J.Deveikus, papildinot, ka šodien visi spēlētāji parādīja gandrīz maksimāli labāko sniegumu.  

Nākamā spēle mūsu komandai būs jau rīt, 9. decembrī, pulksten 18 izbraukumā pret «Selver Tallin». Tā būs pirmā apļa noslēdzošā spēle.

Foto: Daugavpils Sporta pārvalde

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti