Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -7 °C Viegls vējš, 1.9 m/s no R
Sestdiena, 2019. gada 23. FebruārisVārda dienu svin: Haralds, Almants

Volejbolistes cīnīsies par «Jelgavas domes kausu»

Ilze Knusle
Nedēļas nogalē Jelgavas Sporta hallē norisināsies tradicionālais sieviešu volejbola turnīrs «Jelgavas domes kauss». Tajā startēs sešas komandas – piecas no Latvijas un viena no Lietuvas.

Šogad par «Jelgavas domes kausu» cīnīsies mājinieces Baltijas līgas komanda «Jelgava/LLU» un komandas fārmklubs «LLU/Jelgava», Baltijas līgas komandas «RVS», «miLATs» un viešņas no Kauņas, kā arī «Babīte». «Par turnīra favorītēm uzskatāmas Kauņas volejbolistes, jo viņas pērn Baltijas līgas kopvērtējumā no komandām, kas spēlēs «Jelgavas domes kausā», atradās visaugstāk. Turklāt šī komanda ir piesaistījusi spēlētājas arī no Ukrainas un Baltkrievijas,» stāsta turnīra organizators «Jelgava/LLU» galvenais treneris Jānis Leitis. «Mūsu komandas galvenais uzdevums šajā turnīrā ir saspēlēties, jo sastāvā notikušas izmaiņas, piesaistot vairāk vietējo – Jelgavas pilsētas un novada – spēlētāju,» viņš turpina.

22. septembrī spēles sāksies pulksten 10.30, bet 23. septembrī – pulksten 10. Spēles notiks divos laukumos, un komandas izspēlēs katra ar katru, aizvadot trīs setu spēli. Par katru uzvarētu setu komanda izcīnīs vienu punktu. Skatītājiem ieeja uz spēlēm ir bez maksas.

Baltijas līgas komandai «Jelgava/LLU» šosezon izveidots fārmklubs «LLU/Jelgava», kas spēlēs Latvijas Nacionālajā līgā un ļaus volejbolistēm tikt pie lielākas spēļu prakses. J.Leitis stāsta, ka Baltijas līgā šogad piedalīsies astoņas komandas – divas no Igaunijas un pa trim no Latvijas un Lietuvas. Mūsu valsti šajā līgā pārstāvēs komandas «Jelgava/LLU», «RVS» un «miLATs». «Uzdevums Baltijas līgā ir izcīnīt pēc iespējas augstāku vietu pamatturnīrā, lai ceturtdaļfinālā varētu tikties ar spēkos līdzīgāku komandu,» norāda J.Leitis. Pirmās spēles Baltijas līgā mūsu komandai būs 6. un 7. oktobrī izbraukumā Igaunijā.

Treneris norāda, ka «Jelgava/LLU» startēs arī Latvijas čempionātā, kura formāts šogad paredz, ka Baltijas līgas komandas paralēli Baltijas līgai tiksies arī ar Nacionālās līgas komandām. Līdz ar to abu līgu komandām ir vienādas iespējas cīnīties par valsts čempionu titulu.

Jāpiebilst, ka Baltijas līgas spēles Jelgavā tiks aizvadītas Jelgavas Sporta hallē un Zemgales Olimpiskajā centrā, Latvijas čempionāta spēles – Jelgavas novada Sporta centra zālē Aviācijas ielā 8F, bet Nacionālās līgas spēles – LLU Sporta namā Raiņa ielā 1.

«Jelgavas domes kauss» spēļu grafiks

Sestdiena, 22. septembris

Laiks

Spēles

10.30 – 11.45

«Jelgava/LLU» – «LLU/Jelgava»

«RVS» – «Babīte»

12.00 – 13.15

«Jelgava/LLU» – «Kauņa»

«RVS» – «miLATs»

13.30 – 14.45

«LLU/Jelgava» – «Babīte»

«Kauņa» – «miLATs»

15.00 – 16.15

«Jelgava/LLU» – «RVS»

«Kauņa» – «LLU/Jelgava»

16.30 – 17.45

«miLATs» – «Babīte»

Svētdiena, 23. septembris

Laiks

Spēles

10.00 – 11.15

«LLU/Jelgava» – «RVS»

«Kauņa» – «Babīte»

11.30 – 12.45

«Jelgava/LLU» – «miLATs»

«RVS» – «Kauņa»

13.00 – 14.15

«Jelgava/LLU» – «Babīte»

«LLU/Jelgava» – «miLATs»

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Loliks attēls

Tiešām visas Baltijas līgas spēles Aviācijas hallē?.. stulbi. Jelgavas Sporta hallē Mātera ielā vismaz ir vietas skatītājiem un halle atrodas tuvu centram.
Lietotāja Redakcija attēls

Precizējam, ka Baltijas līgas spēles notiks Jelgavas Sporta hallē un Zemgales Olimpiskajā centrā, Latvijas čempionāta spēles – Jelgavas novada Sporta centra zālē, Nacionālās līgas spēles – LLU Sporta namā.

Pievienot komentāru

Saistītie raksti