Meklēšanas forma

Skaidras debesis -6 °C Viegls vējš, 3.3 m/s no ZA
Ceturdiena, 2019. gada 21. FebruārisVārda dienu svin: Eleonora, Ariadne

Jelgavas pludmales volejbola čempionātam – divi posmi

Ilze Knusle-Jankevica
Šovasar sesto gadu notiks Jelgavas pilsētas čempionāts pludmales volejbolā. Tam ir mainīts formāts – būs divi atsevišķi posmi, katrā nosakot uzvarētājus. Pirmais posms notiks 30. jūnijā Pasta salā.

Sacensību organizators Andrejs Jamrovskis stāsta, ka sacensības notiks pēc oficiālajiem Starptautiskās pludmales volejbola federācijas noteikumiem, nosakot maksimālo komandu skaitu posmā – 24. «Tāpat kā pērn, atsevišķu grupu sievietēm un vīriešiem nebūs – visas komandas startēs kopā. Komandā jābūt diviem dalībniekiem – tie var būt divi vīrieši, divas sievietes vai vīrietis un sieviete. Vecuma ierobežojuma arī nav,» viņš skaidro. Tīkla augstums atbildīs vīriešu komandu prasībām un būs 2,43 metri. Komandas tiks sadalītas apakšgrupās.

Dalība turnīrā ir bez maksas, ja komanda pieteiksies ne vēlāk kā dienu pirms turnīra. Pieteikums, norādot abu spēlētāju vārdu, uzvārdu un dzīvesvietu, jāsūta pa e-pastu vkbiolars@gmail.com. Ja kāds piedalīties nolems pēdējā brīdī, varēs pieteikties arī sacensību dienā uz vietas līdz apakšgrupu izlozei, kas notiks pulksten 11.45. Tad dalības maksa būs 10 eiro no komandas. «Ja turnīram pieteiksies vairāk nekā 24 komandas, priekšroka būs jelgavniekiem,» norāda A.Jamrovskis, piebilstot, ka līdz šim maksimālais komandu skaits sacensībās bijis 18.

Šī gada Jelgavas pilsētas pludmales volejbola čempionātam būs divi posmi: 30. jūnijā un 25. augustā. Datumi izvēlēti tā, lai sacensības nesakristu ar Latvijas čempionāta posmiem un citām lielākām pludmales volejbola sacensībām tuvākajā apkaimē. Sacensības notiks Pasta salā, sākums – pulksten 12. Skatītājiem ieeja – bez maksas.

Čempionātu rīko vīriešu volejbola klubs «Biolars/Jelgava» sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti