Meklēšanas forma

Apmācies 4 °C Mērens vējš, 7.2 m/s no DA
Ceturdiena, 2019. gada 21. NovembrisVārda dienu svin: Zeltīte, Andis

«Jēkabpils lūši» kļūdas nepiedod

Ilze Knusle
«Biolars/Jelgava» šovakar «Meistarlīga 24» ietvaros Zemgales Olimpiskajā centrā tikās ar «Jēkabpils lūšiem». Trīs setos uzvaru nokārtoja viesi (25:22, 25:20 un 25:16).

«Šodien spēlējām ar ļoti stipru pretinieku. Mūsu puiši rādīja labu sniegumu gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, pirmajā un otrajā setā cīņa bija diezgan līdzīga. Bet Limbažu komandas spēlētāji prot izmantot katru pretinieka kļūdu. Un vairākas kļūdas pieļāvām tieši setu galotnēs, kas liedza izcīnīt uzvaru,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv norādīja «Biolars/Jelgava» menedžeris Andrejs Jamrovskis, piebilstot, ka šodien komandas sniegums bija krietni labāks nekā vakar pret Limbažu komandu.

Rezultatīvākie šajā spēlē «Biolars/Jelgava» sastāvā bija Kārlis Pauls Levinskis ar 17 punktiem, no kuriem divus viņš guva ar netveramu servi, Ruslans Sorokins ar 10 punktiem un komandas kapteinis Aleksandrs Kudrjašovs ar 9 punktiem.

Nākamā spēle «Biolars/Jelgava» paredzēta 9. novembrī pulksten 17 izbraukumā pret «Saaremaa». Kā norāda A.Jamrovskis, dažādu apstākļu dēļ vairāki mūsu spēlētāji šajā laikā nevarēs piedalīties spēlē, tāpēc komanda lūgs šo spēli pārcelt uz 16. novembri.

 

«Biolars/Jelgava»: U.Puķītis (L), A.Kudrjašovs 9, A.Sniedzāns 4, K.P.Levinskis 17 (tostarp 2 netveramas serves), M.Morozovs 2, G.Slavēns 2, M.Jirgensons 3, R.Sorokins 10, P.Aukmanis, M.Lancmanis (L).

 

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti