Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 13 °C Viegls vējš, 2 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

«Biolars/Jelgava» un «Saaremaa» spēlē brīnumi nenotiek

Ilze Knusle
Šodien Zemgales Olimpiskajā centrā tika aizvadīta «Credit24» meistarlīgas spēle starp Jelgavas komandu «Biolars/Jelgava» un igauņu komandu «Saaremaa». Trīs setu spēlē uzvaru izcīnīja viesi – 25:16, 25:15 un 25:14.

«Biolars/Jelgava» spēli aizvadīja astoņu volejbolistu sastāvā, un mājiniekiem šodien rezultatīvākais spēlētājs ar 8 punktiem bija Maksims Morozovs. «Šobrīd mums ir ierobežots sastāvs – daži spēlētāji ir apslimuši vai satraumējušies, daži darba vai citu apstākļu dēļ šodien nevarēja palīdzēt. Bet tik un tā uz katru spēli ir jāiet ar domu uzvarēt – kaut vai vienu setu. Šodien pirmo setu sākām samērā labi – varējām gan uzņemt serves, gan nospēlēt uzbrukumā. Vēlāk zuda pārliecība uzbrukumā, un setā uzvarēja pretinieki. Otrajā setā salūzām pēc tam, kad nespējām tikt galā ar viena spēlētāja servi, kurš guva vairākus punktus pēc kārtas. Savukārt trešajā setā rokas jau bija nolaidušās,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv norāda «Biolars/Jelgava» spēlētājs Arvis Zelčs.

Pēc Jelgavā izcīnītās uzvaras «Saaremaa» volejbolisti turnīra tabulā apsteidza Latvijas komandu «RTU/Robežsardze» un ierindojās 2. pozīcijā, bet to, kurš tad šajā pozīcijā paliks uz ilgāku laiku, šīs abas komandas noskaidros rīt.

Nākamā «Biolars/Jelgava» spēle būs 19. janvārī pulksten 16 Zemgales Olimpiskajā centrā pret «Selver Tallinn», kas šobrīd turnīra tabulā ir ceturtie.

 Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti