Meklēšanas forma

Apmācies 19 °C Viegls vējš, 2.8 m/s no D-DA
Svētdiena, 2019. gada 18. AugustsVārda dienu svin: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Vecgada kausā jelgavniekiem vērtīgie reitinga punkti

www.jelgavasvestnesis.lv
2015. gada pirmspēdējā dienā, 30. decembrī, LLU Sporta centrā notika gadskārtējais Vecgada badmintona turnīrs, kurš Jelgavā pulcēja ne tikai daudzus (kopā 46), bet arī spēcīgus badmintona spēlētājus, tajā skaitā 3 sievietes no Latvijas TOP 12, informē organizatori.

Šī turnīra rezultāti tikai iekļauti Latvijas Badmintona federācijas reitingā, un tādējādi pie saviem pirmajiem reitinga punktiem vienspēlēs tika arī vairāki jelgavnieki, tai skaitā turnīra bronzas medaļas ieguvējs Guntis Kupčs, kā arī Māris Avotiņš, Diāna Gailuma un dobelnieks Māris Zaļkalns. Savukārt Kristians Rozenvalds, Vadims Čulka un Daniēls Čulka ieguva papildu punktus, tādējādi gada pēdējā dienā pakāpjoties vairākas pozīcijas reitingā. Papildu punktus ieguva arī Pauls Rozenvalds, kurš, vēl būdams tikai 11 gadus vecs, gadu mijā saglabāja savu 43. vietu Latvijas reitingā, kā arī gadu noslēdza kā reitinga līderis savā – U13 – vecuma grupā.

2015. gada Vecgada badmintona turnīra rezultātus skatīt ŠEIT.

Jāatgādina, ka arī 2014. gada 29. decembrī Jelgavā LLU Sporta centrā notika Vecgada badmintona turnīrs. Toreiz tas bija aizvadītā gada vietējais pirmais badmintona turnīrs, taču kopš tā laika Jelgavā ir notikuši gan vairāki badmintona turnīri, gan arī aktīvi darbojas badmintona dzīve, tai skaitā notiek badmintona treniņi 6 reizes nedēļā, Jelgavas spēlētāji ar panākumiem piedalās dažādos Latvijas un Baltijas mēroga turnīros.

Foto:  no organizatoru arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru