Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 22 °C Viegls vējš, 2.7 m/s no D-DA
Svētdiena, 2019. gada 18. AugustsVārda dienu svin: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena

Vecgada badmintona turnīrā uzvar LLU studenti

www.jelgavasvestnesis.lv
Gada pēdējā trešdienā LLU Sporta centrā tradicionāli notika Vecgada badmintona turnīrs, šogad pulcējot 60 dalībniekus no dažādām Latvijas pilsētām. Jauktajās dubultspēlēs 12 pāru konkurencē pārliecinoši uzvarēja LLU studentu pāris – Valters Valgelis un Marta Gavare, informē Jelgavas badmintona klubā.

V.Valgelins studē LLU Tehniskajā fakultātē un iepriekš badmintonā trenējās Talsos, bet viņa partnere M.Gavare, kura studē LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātē, badmintonā trenējusies Siguldā. Otro vietu izcīnīja Siguldas jauniešu pāris Alens Zandovskis un Marta Brengule, savukārt trešajā vietā arī siguldieši – Uvis Raivis Kronenbergs un Arta Priedniece.

Šogad turnīrā piedalījās dalībnieki no Jelgavas, Talsiem, Dobeles, Penkules, Ozolniekiem, Olaines, Salaspils, Rīgas, Siguldas un Cēsīm, un, kā informē organizatori, dalībnieku skaits bija ievērojams. «Šis bija 2016. gada Latfvijas badmitnona kalendāra noslēdzošais pasākums – pēdējā iespēja spēlētājiem izcīnīt reitinga punktus, lai kvalificētos uz Latvijas čempionātu. Mums ir prieks arī par nostiprinājušos tradīciju, un noteikti šādu turnīru rīkosim arī nākamgad,» stāsta kluba pārstāvis Kristians Rozenvalds.

Foto: no Badmintona kluba arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru