Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Lēns vējš, 3.8 m/s no DA
Trešdiena, 2019. gada 13. NovembrisVārda dienu svin: Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Svētdien Jelgavā sāksies starptautisks tenisa turnīrs

www.jelgavasvestnesis.lv
No 8. līdz 14. septembrim atpūtas un sporta kompleksa «Zemgale» tenisa kortos notiks ikgadējais starptautisks jauniešu tenisa turnīrs «Jelgava Open 2019», kurā sacentīsies U-16 vecuma grupas jaunieši no desmit valstīm. Jelgavu pārstāvēs tenisa kluba «Jelgava» audzēknis Edvards Vingris.

Jelgavas Sporta servisa centrs informē, ka sacensībās plāno piedalīties ap 100 jauniešu, kuri nav sasnieguši 16 gadu vecumu. Šogad tiks pārstāvētas 10 valstis: Lietuva, Igaunija, Polija, Krievija, Baltkrievija, Somija, Itālija, Malta, Vācija un Latvija. Jelgavu sacensībās pārstāvēs tenisa kluba «Jelgava» audzēknis E.Vingris, bet pavisam no Latvijas kopumā piedalīsies 20 – 30 jauno tenisa spēlētāju, tostarp Latvijas čempioni U-14 vecuma grupā Stefans Audrins, Marina Markina, U-16 vecuma grupā – Dāvis Rolis, Ruslans Fiļipenko un Daniels Tens.

Sacensību organizators Mihails Ivanovskis norāda, ka turnīrā sacensība notiks trīs grupās: jaunietes, jaunieši un dubulspēlēs. Svētdien, 8. septembrī, no pulksten 9 tenisa kortos sāksies kvalifikācijas spēles, lai noskaidrotu astoņus labākos spēlētājus meiteņu un puišu grupā, kas iekļūs tālāk pamatturnīrā. Bet pirmdien, 9. septembrī, jau sāksies pamatturnīra spēles, lai noskaidrotu labākos spēlētājus, kuri sestdien, 14. septembrī, sacentīsies finālā par «Jelgava Open 2019» medaļām. 

Jāuzsver, ka Jelgavā šīs sacensības notiek jau vairākus gadus, ar domu popularizēt tenisu Latvijā.

Ieeja uz tenisa spēlēm skatītājiem ir bez maksas.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša»

Viedokļi

Pievienot komentāru