Meklēšanas forma

Apmācies 0 °C Lēns vējš, 5 m/s no D
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Lielupē noskaidroti Latvijas čempioni airēšanā sprintā

Ritma Gaidamoviča
Nedēļas nogalē Lielupē aizvadīts Latvijas čempionāts (LČ) akadēmiskajā airēšanā sprintā pieaugušajiem, kurā startēja arī deviņi Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi. Latvijas čempiona titulu vieniniekos starp vīriešiem izcīnīja jelgavnieks Jānis Timbors.

BJSS akadēmiskās airēšanas trenere Agita Puriņa stāsta, ka LČ sprintā pieaugušajiem, kas notika pie mums Lielupē, piedalījās vairāk nekā 60 sportisti. Mūsu pilsētas sporta skolu čempionātā pārstāvēja deviņi airētāji. 

Čempiona titulu vieniniekos vīriešiem izcīnīja mūsu J.Timbors, bet par vicečempionu kļuva jelgavnieks Oskars Dervins. «Abi mūsu puiši šoreiz bija sīvi sāncenši. Patiešām negaidīts, bet patīkams pārsteigums, ir Oskara sasniegums čempionātā. Sacensību laikā nedaudz pūta pretvējš un viņam, kā vieglā svara sportistam, līdz ar to bija daudz grūtāk airēt, bet viņš nostartēja ļoti labi. Malači puiši,» saka trenere.

Līdz ar LČ sprintā pieaugušajiem sacensību sezona ir noslēgusies lielākajai daļai mūsu airētāju, tostarp J.Timboram, kurš šobrīd devies trīs nedēļu atpūtā, bet pēc tam sāks ziemas sezonas treniņus. Pēdējās sacensības šosezon vēl gaida Pēteris Šķiņķis, kurš septembra beigās pārstāvēs Latviju «Baltic cup 2018» Polijā. «Bet šajā nedēļas nogalē izšķirsies mūsu Romeo Medņa un Mārča Izkalna liktenis. Viņi dosies uz Jūrmalu, lai ar jūrmalniekiem sacenstos divnieku disciplīnā un noskaidrotu, kurš pāris pārstāvēs mūsu valsti Polijā,» stāsta A.Puriņa.

Foto: A.Puriņa, M.Izkalns un Jurģis Siliņš, Specializētā airēšanas sporta skola

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti