Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 13 °C Viegls vējš, 2 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

Lielākais badmintona notikums Latvijā – jau šonedēļ

Ģirts Pommers
No 2.–5. jūnijam Jelgavas Sporta hallē norisināsies starptautisks badmintona turnīrs «Yonex Latvia International 2016». Kā informē šo sacensību organizatori, dalībai turnīrā pieteicies rekordliels sportistu skaits – 187 badmintona spēlētāji no 18 valstīm. Jelgavu šajās sacensībās pārstāvēs badmintoniste Terēze Balode.

Kā stāsta Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds, Jelgavā ieradīsies lielas badmintonistu delegācijas no Islandes, Somijas, Norvēģijas, Francijas, Itālijas, Polijas, Krievijas, Baltkrievijas, Ukrainas, kā arī Lietuvas un Igaunijas. «Dažus sportistus uz Latvijas turnīru ir deleģējusi arī Beļģija, Čehija, Anglija, Spānija, Šveice un pat Pakistāna. No Latvijas turnīrā piedalīsies 28 badmintona spēlētāji.»

Jelgavu šajās nozīmīgajās sacensībās pārstāvēs T.Balode, kas ikdienā trenējas Latvijas Lauksaimniecības universitātes Sporta centrā. Sportiste piedalīsies sieviešu vienspēļu kvalifikācijas sacensībās, bet dubultspēlēs jau ir iekļauta pamatturnīrā.

Vīriešu vienspēlēm ir pieteikti 92 sportisti, no kuriem 24 spēlēs uzreiz pamatturnīrā, bet 68 cīnīsies kvalifikācijas turnīrā par atlikušajām astoņām vietām. Sieviešu vienspēlēm pieteikušās 54 dalībnieces, no kurām 24 uzreiz spēlēs pamatturnīrā, bet 30 cīnīsies kvalifikācijas turnīrā par atlikušajām astoņām vietām.

Vīriešu dubultspēlēm pieteikušies 44 pāri, un 20 spēlēs uzreiz pamatturnīrā, bet 24 cīnīsies kvalifikācijas turnīrā par atlikušajām četrām vietām. Jaukto dubultspēļu turnīrā pieteikušies 36 pāri, un 20 spēlēs uzreiz pamatturnīrā, bet 16 cīnīsies kvalifikācijas turnīrā par atlikušajām četrām vietām. Sieviešu dubultspēlēm pieteikušies 24 pāri, un visi spēlēs pamatturnīrā.

Badmintona turnīrs «Yonex Latvia International 2016» Jelgavas Sporta hallē notiks četru dienu garumā. Ceturtdien, 2. jūnijā, paredzētas kvalifikācijas sacensības, 3. jūnijā notiks sešpadsmitdaļfināli un astotdaļfināli, 4. jūnijā no rīta plānoti ceturtdaļfināli, bet vakarā –pusfināli, savukārt 5. jūnijā notiks visas piecas finālspēles. Jelgavas badmintona turnīrā, tāpat kā olimpiskajās spēlēs, tiks izcīnīti pieci medaļu komplekti – vīriešu un sieviešu vienspēlēs, kā arī vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs.

Foto: no JV arhīva

 

 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti