Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 13 °C Viegls vējš, 2 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

Krievijas badmintonisti triumfē Latvijas turnīrā Jelgavā

www.jelgavasvestnesis.lv
Jelgavā notikušajā Pasaules reitinga badmintona turnīrā «Yonex Latvia International» triumfēja Krievijas badmintona spēlētāji, mājup aizvedot 5 no astoņiem Jelgavā izgatavotajiem māla kausiem. Pārējos trīs kausus izcīnīja badmintona spēlētāji no Francijas. Svētdienas finālos vēl bija iesaistīti spēlētāji no Baltkrievijas un Somijas, taču Latvijas spēlētāji izstājās jau 1/8 finālā. Jelgavniece Terēze Balode gan vienspēlēs, gan dubultspēlēs tā arī nespēja kvalificēties pamatsacensībām.

Krievijas sportisti izcīnīja pirmo vietu sieviešu vienspēlēs, kā arī sieviešu un vīriešu dubultspēlēs, savukārt Francijas sportisti izcīnīja pirmo vietu vīriešu vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs.

Finālsacensību diena sākās ar jauktajām dubultspēlēm. Francijas jaukto dubultspēļu pārim Thom Gicquel & Léonice Huet, lai uzvarētu turnīrā, pret Krievijas pāri Dmitrii Riabov & Maria Shegurova nācās cīnīties trijos setos (21-15 18-21 21-15).

Sieviešu vienspēļu turnīrā ar otro numuru izsētā Elena Komendrovskaja divos grūtos setos 21-17 21-15) uzvarēja Alesia Zaitsava no Baltkrievijas, kura turnīrā bija izsēta kā pirmā, un šobrīd Pasaules reitingā ir ap 100.vietu. Alesia Zaitsava ir Pasaules elites spēlētāja, kura 2002. gadā pārstāvēja Baltkrieviju Olimpiskajās spēles Londonā.

Vīriešu vienspēļu turnīrā Toma Junior Popov divos setos (21-14 21-14) pārspēja Kasper Lehikoinen no Somijas. Toma Junior Popov turnīrā bija izsēts ar 7.numuru, bet sestdienas rītā 1/4 uzvarēja jauno Francijas talantu Arnaud Merkle, kurš, savukārt 1/8 finālā uzvarēja ar pirmo numuru izsēto čehu Jan Frohlich, kurš savulaik vīriešu vienspēles bija Pasaules reitingā 40.vietā.

Vīriešu dubultspēļu finālā abi pāri bija no Krievijas. Andrei Ivanov & Anton Nazarenko divos setos (21-16 21-15) uzvarēja savus tautiešus Vladimir Nikulov & Artem Serpionov.

Sieviešu dubultspēlēs Krievijas pāris Ksenia Evgenova & Maria Shegurova trijos setos (16-21 21-10 21-7) uzvarēja Baltkrievijas pāri Anastasiya Cherniavskaya & Alesia Zaitsava.

Diemžēl neviens no turnīram pieteiktajiem Latvijas 28 spēlētājiem Latvijas starptautiskajā badmintona turnīrā arī šogad netika tālāk par 1/8 finālu. Neveiksmīgi Latvijas badmintona spēlētājiem turnīrs «Yonex Latvia International» iesākās jau 2.jūnijā, kad kvalifikācijas turnīrā nevienam no Latvijas pieteiktajiem 27 spēlētājiem neizdevās kvalificēties uz pamatturnīru.

Arī pagājušogad, kad Latvijas starptautiskais turnīrs notika Rīgā, Latvijas spēlētāji tālāk par 1/8 finālu netika.

Atgādinām, ka Pasaules reitinga badmintona turnīrs «Yonex Latvia International» šogad notika Jelgavā, no 2. līdz 5. jūnijam. «Yonex Latvia International» turnīram pieteicās rekordliels dalībnieku skaits - 190 dalībnieki no 20 valstīm.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti