Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 13 °C Viegls vējš, 2 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

Jelgavniece vienspēlēs kvalifikāciju nepārvar

Ģirts Pommers
Šodien Jelgavas Sporta hallē notiekošajā starptautiskajā badmintona turnīrā «Yonex Latvia International 2016» tiek aizvadīti kvalifikācijas mači. Vienā no tiem zaudējumu 27 minūtes ilgā spēlē pret Francijas sportisti Džūliju Feriē piedzīvoja jelgavniece Terēze Balode – 16:21 un 13:21.

Pirmā seta sākums krietni veiksmīgāks izdevās jelgavniecei, kura spēja ātri izvirzīties vadībā, un pirms pirmās tehniskās pauzes T.Balode bija iekrājusi piecu punktu pārsvaru – 11:6. Francijas sportistes treneris šajā pauzē bija savai audzēknei atklājis mūsu sportistes vājās vietas, jo pirmā seta turpinājumā laukumā dominēja Dž.Feriē, un jelgavniece piedzīvoja sāpīgu zaudējumu – 16:21.

Jelgavniece tā arī nespēja atgūties no šāda pavērsiena un izrādīt otrajā setā pretiniecei sīvu pretestību – 13:21, un tas vien nozīmē, ka T.Balodei dalība vienspēļu turnīrā ir beigusies. Rīt jelgavniece piedalīsies sieviešu dubultspēļu turnīrā kopā ar Annu Pumpuri, spēle sāksies apmēram pulksten 15.25.

«Diemžēl nevarēju laukumā izdarīt to, ko biju ieplānojusi, iespējams, nedaudz traucēja uztraukums. Biju papētījusi pretinieces spēli un centos izmantot viņas vājo punktu – laukuma kreiso stūri –, taču tas neizdevās. Ar savu spēli neesmu apmierināta,» tā pēc mača T.Balode.

Portāls www.jelgavasvestnesis.v jau ziņoja, ka badmintona turnīrs «Yonex Latvia International 2016» Jelgavas Sporta hallē notiks četras dienas. Šodien līdz pulksten 20 paredzētas kvalifikācijas sacensības, 3. jūnijā no pulksten 10 līdz 20 notiks sešpadsmitdaļfināli un astotdaļfināli, 4. jūnijā no pulksten 10 plānoti ceturtdaļfināli, bet vakarā no pulksten 17– pusfināli, savukārt 5. jūnijā notiks visas piecas finālspēles, pēc kurām notiks apbalvošana. Jelgavas badmintona turnīrā, tāpat kā olimpiskajās spēlēs, tiks izcīnīti pieci medaļu komplekti – vīriešu un sieviešu vienspēlēs, kā arī vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs.

Kā informē organizatori, šobrīd ir iespēja Youtube TV tiešraidē skatīties spēles no «Venden» korta, bet jau piektdien no rīta papatturnīra spēlēs uz «Inbox.lv» korta tiešraidē straumē straume.lmt.lv. Piektdien no pulksten 11 līdz pulksten 13 un svētdien no pulksten 10 līdz pulksten  13 badmintona spēles tiešraidē rādīs Sportacentrs TV.

Foto: Austris Auziņš

 

 

 

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti