Meklēšanas forma

Skaidras debesis 12 °C Vēja vēsma, 1.3 m/s no A-ZA
Svētdiena, 2019. gada 25. AugustsVārda dienu svin: Ludvigs, Ludis, Ivonna, Patrīcija, Patriks

Jelgavas badmintonistiem Rīgā medaļu birums

www.jelgavasvestnesis.lv
Visi pieci Jelgavas jaunieši, kas 3. aprīlī piedalījās Rīgas atklātajās jaunatnes meistarsacīkstēs badmintonā, mājās pārradās ar vismaz vienu medaļu kaklā, turklāt Pauls Eliass Rozenvalds izcīnīja trīs medaļas, bet Daniēls Čulka divas.

Zēnu dubultspēļu turnīrā U15 vecuma grupā Jelgavas pāris D. Čulka un Mariss Sustrups izcīnīja pirmo vietu, finālā trijos grūtos setos uzvarot spēcīgo Rīgas jauniešu pāri Oskaru Saulīti un Robertu Miščenko.

Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas 7. klases skolnieks D. Čulka Rīgas turnīrā izcīnīja arī 3.vietu vienspēļu turnīrā, šoreiz pusfinālā zaudējot liepājniekam Gustavam Dāvidam Brečam, bet vēlāk spēlē par 3.vietu uzveica Mārtiņu Vārnu no Talsiem. Jelgavnieks ir Latvijas badmintona federācijas U15 reitinga līderis.

Jelgavas 4. vidusskolas 6.b klases skolnieks Mariss Sustrups bez zelta medaļas U15 dubultspēlēs izcīnīja arī 1.vietu U15 B grupas turnīrā. Par uzvaru B grupā gan netika piešķirtas medaļas, tikai diplomi.

B grupā, bet citā vecumā grupā – U13, arī uzvarēja jelgavnieks – Jelgavas 3.sākumskolas 5. klases skolnieks Ralfs Rubenis. Taču arī Ralfs Rubenis saņēma medaļu, un šoreiz par izcīnīto 2.vietu U13 zēnu dubultspēļu turnīrā kopā ar P. E. Rozenvaldu.

Jelgavas 4. vidusskolas 5.b klases skolnieks P. E. Rozenvalds Rīgas turnīra izcīnīja trīs medaļas – 2 sudraba un 1 bronzas medaļu, turnīra laikā nospēlējot 9 spēlēs. Sportists izcīnīja ne tikai 2.vietu U13 zēnu dubultspēlēs, bet arī 2.vietu U13 zēnu vienspēlēs, šoreiz piekāpjoties Patrikam Kandim no Talsiem. Jelgavnieks ir Latvijas badmintona federācijas U13 reitinga līderis.

Jelgavas 4.vidusskolas 4.b klases skolniecei Lenijai Slivjukai šis nebija pirmais badmitnona turnīrs, bet Rīgas turnīrā tika izcīnīta pirmā medaļa – šoreiz bronza jauktajās dubultspēlēs kopā ar P. E. Rozenvaldu, turklāt nevis savā U13 vecuma grupā, bet gan U15 vecuma grupā.

Šis bija pēdējais jauniešu turnīrs pirms Latvijas čempionāta badmintonā jauniešiem, kas 2016.gada 23.-24.aprīlī notiks Valkā. Jelgavas jaunie badmintonisti cer uz medaļām arī Latvijas čempionātā. Pagaidām Latvijas čempionāta medaļas, tai skaitā divas zelta un viena sudraba, ir tikai P. E. Rozenvaldam.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru