Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4.6 m/s no D-DR
Pirmdiena, 2019. gada 18. FebruārisVārda dienu svin: Kora, Kintija

Jelgavā badmintonu spēlēs 230 spēlētāji no 30 valstīm

www.jelgavasvestnesis.lv
Uz Jelgavā notiekošo Pasaules reitinga badmintona turnīru «Yonex Latvia International», kas notiks no 1. līdz 4. jūnijam, ir piereģistrēti 230 badmintonisti no 30 valstīm. Tas ir jauns rekords, jo pērn uz Latvijas starptautisko turnīru pieteicās 186 badmintona spēlētāji no 18 valstīm. Šogad Latvijā būs pārstāvētas arī tādas tālās badmintona lielvalstis kā Ķīna, Indija un Malaizija.

Kā informē organizatori, badmintona turnīrs «Yonex Latvia International 2017» Jelgavas sporta hallē notiks četru dienu garumā. 1. jūnijā, paredzētas kvalifikācijas sacensības, 2. jūnijā no pulksten 9 notiks kvalifikācijas turnīra noslēdzošā kārta un pulksten 13 sāksies 1/16 fināli, 3.jūnijā no pulksten 10 rplānoti 1/8 fināli, bet vakarā pulksten 17 – 1/4 fināli, savukārt 4.jūnijā pulksten 10 notiks 1/2 fināli, bet pulksten 17 sāksies finālspēles. Jelgavas badmintona turnīrā, tāpat kā olimpiskajās spēlēs, tiks izcīnīti pieci medaļu komplekti – vīriešu un sieviešu vienspēlēs, kā arī vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs. Skarbi, bet spēlētājam, kurš zaudējis spēli, turnīrs beidzās, un netiek izspēlēta arī spēle par 3.vietu, tāpēc bronzas medaļas tiek pasniegtas abiem pusfinālu zaudētājiem.

No Latvijas šogad piedalās 18 spēlētāji: Andis Bērziņš, Ardis Daniels Bedrītis, Artūrs Ķelpe, Edijs Līviņš, Guntis Lavrinovičs, Ieva Pope, Ivo Keišs, Jānis Vaivads, Jekaterina Romanova, Kristaps Kalniņš, Kristaps Vārna, Liana Lencēviča, Mairis Loiko, Monika Radovska, Niks Podosinoviks, Pauls Gureckis, Reinis Šefers, Una Berga.

Foto: no JV arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti