Meklēšanas forma

Apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Piektdiena, 2019. gada 6. DecembrisVārda dienu svin: Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

Viens «Mītava cup 2019» kauss paliek mājās

Ritma Gaidamoviča
Nedēļas nogalē aizvadīts septītais starptautiskais regbija turnīrs «Mītava Cup 2019», kurā šogad piedalījās 14 komandas – deviņas no tām sacentās par kausu U-12 grupā, bet piecas par kausu U-14 grupā. 1. vietu vecākajā grupā šogad izcīnīja sacensību organizatoru regbija kluba «Mītava» komanda.

RK «Mītava» menedžere Kristīne Bulkovska informē, ka cīņā par «Mītava cup» kausiem Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) šogad iesaistījās komandas no Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Lai gan turnīrā par medaļām un kausiem sacentās U-12 un U-14 vecuma regbisti, draudzības spēles aizvadīja arī U-10 komandas.

U-12 vecuma grupā spēcīgākie izrādījās Sanktpēterburgas regbisti, kuri aiz sevis atstāja Klaipēdas «Kovas» komandu un Kaļiņingradas regbistus. Bet U-14 vecuma grupā uzvaru izcīnīja mājinieki – RK «Mītava» komanda. Sudraba medaļu šajā vecuma grupā izdevās izcīnīt Latvijas komandai «Eži», bet bronzu – Kaļiņingradas komandai.

Pēc turnīra visas komandas tikās tā sauktajā 3. puslaikā jeb ieturēja kopīgās vakariņas, apspriežot dienas gaitu un spēles.

«Liels paldies visiem brīvprātīgajiem un atbalstītajiem, kas palīdzēja šī pasākuma organizēšanā. Paldies bērniem, kuri cīnījās godam, neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem. Jāatzīst, ka turnīra kvalitāte ir augusi, bet redzam vēl lietas, kas jāuzlabo, tiecoties uz vēl labāku līmeni. Katrā gadījumā, ar rezultātu esmu apmierināts,» tā RK «Mītava» galvenais treneris un kluba vadītājs Roberts Bondarenko.

K.Bulkovska atzīst, ka kvalitatīvi noorganizēts starptautiskais regbija turnīrs, bija milzīgs izaicinājums klubam. «Uzaicinātās ārvalstu komandas ir gan jāizmitina, gan arī tām jānodrošina ēdināšanas pakalpojumi. Liels paldies Jelgavas pilsētas pašvaldībai, Jelgavas Sporta servisa centram un Zemgales Olimpiskajam centram par iesaisti un atsaucību. Tāpat liela pateicība visiem mūsu atbalstītājiem. Regbijs – tā ir īsta džentelmeņu spēle, un mūsu džentelmeņi skatītājiem un līdzjutējiem nelika vilties. Mači bija aizraujoši un emocijām piepildīti, skatītāju interesi nemazināja pat lietainie laika apstākļi,» norāda K.Bulkovska.

Jāpiebilst, ka starptautiskais turnīrs «Mītava Cup» ir veltīts RK «Mītava» pirmajam trenerim Igoram Umeckim un Jelgavā notika jau septīto reizi.

Foto: Jeļizaveta Iļjina

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti