Meklēšanas forma

Neliels lietus 10 °C Lēns vējš, 4.3 m/s no D-DA
Trešdiena, 2019. gada 13. NovembrisVārda dienu svin: Eižens, Jevgeņijs, Jevgeņija

Notiks bezmaksas florbola un futbola turnīri

Anastasija Miteniece
Arī šovasar bērni un jaunieši vecumā no septiņiem līdz 25 gadiem aicināti piedalīties bezmaksas turnīros «Basta floorball» un «Basta football». Šosezon pirmās florbola sacensības notiks 5. jūnijā pulksten 16 Jelgavas 5. vidusskolas stadionā.

«Pērn florbola un futbola turnīri guva ļoti lielu atsaucību – aktīvi pavadīt brīvo laiku ieradās gan tie bērni un jaunieši, kuri šajos sporta veidos ir iesācēji, gan tie, kuri tajos trenējas. Arī šogad piedalīties turnīros aicinām ikvienu interesentu, neatkarīgi no prasmēm un fiziskās sagatavotības,» saka Sabiedrības integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciālists Oskars Šulcs, papildinot, ka pasākums ir bez maksas un arī inventārs dalībniekiem tiks nodrošināts. Apmeklētājiem līdzi jāņem vien ērti sporta apavi.

«Basta floorball» turnīri Jelgavas 5. vidusskolas stadionā notiks 5. un 20. jūnijā, 4. un 18. jūlijā, kā arī 1. un 15. augustā, savukārt «Basta football» turnīri – 12. un 27. jūnijā, 11. un 25. jūlijā un 8. un 22. augustā. Taču šogad remontdarbu dēļ mainīta futbola sacensību norises vieta – tās notiks Jelgavas 1. internātpamatskolas-attīstības centra stadionā. Spēles sāksies pulksten 16, bet komandu reģistrācija notiks stundu pirms sacensībām – no pulksten 15 – stadionā.

Turnīri abos sporta veidos risināsies trīs vecuma grupās: vecākajā grupā (1993.–2001. gadā dzimuši spēlētāji), vidējā grupā (2002.–2006. gadā dzimuši spēlētāji) un jaunākajā grupā (2007.–2011. gadā dzimuši un jaunāki spēlētāji). Pasākumu organizē Jelgavas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Futbola federācijas Zemgales futbola centru un biedrību «FK JeNo».

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti