Meklēšanas forma

Neliels lietus 4 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no D
Svētdiena, 2019. gada 8. DecembrisVārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Latvijas čempionātā debitē ar zeltu un diviem sudrabiem

Ritma Gaidamoviča
Aizvadīts Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-18 un U-20 grupās, kurā par medaļām cīnījās arī Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) audzēkņi. U-20 vecuma grupā Latvijas čempionātā ar zelta medaļu debitēja jelgavnieks Maksims Korotkovs, bet ar divām sudraba medaļām U-18 grupā šogad debitēja BJSS audzēknis Ričards Alans Kļaviņš (attēlā ar 144. numuru).

Jelgavniece Māra Anna Zīverte Latvijas čempionātā U-18 grupā izcīnīja divus čempiones titulus. Viņa bija absolūti labākā 100 metru skrējienā, uzvarot ar rezultātu 12,06 sekundes, kas reizē ir viņas jaunais personīgais rekords un kopvērtējumā septītais augstvērtīgākais rezultāts Latvijas U-18 čempionātā. Tāpat Māra Anna izcīnīja 1. vietu 400 metru barjerskrējienā – viņas rezultāts ir 1:01,70 minūtes, kas ir desmitais augstvērtīgākais čempionāta rezultāts.

U-18 grupā Latvijas čempionātā ļoti veiksmīga debija izdevusies BJSS treneres Santas Lorences audzēknim Ričardam Alanam, kurš čempionātā izcīnīja divas sudraba medaļas – viņam 2. vieta 100 metru un 200 metru skrējienā. Viņa rezultāts attiecīgi ir 11,08 un 22,54 sekundes. «Rezultāti ir ļoti labi. 200 metru skrējienā sīva cīņa notika līdz pēdējiem metriem, bet tomēr konkurents bija mazliet ātrāks. Ņemot vērā, ka Ričards Alans šajā grupā sacentās pirmo gadu, turklāt ar vecākiem puišiem, rezultāti ir ļoti labi. Ziemā vieglatlētikas manēžā uz pjedestāla viņam šajā grupā neizdevās tikt, bet vasaras sezonā tas ir izdevies, un tas priecē,» atzīst trenere.

3. vietu U-18 grupā 100 metru skrējienā izcīnīja vieglatlētikas treneres Aļonas Fomenko audzēknis Artūrs Isajevs, reizē uzstādot arī savu personīgo rekordu šajā disciplīnā. Viņa rezultāts – 11,13 sekundes.

Debija ar zelta medaļu U-20 vecuma grupā Latvijas čempionātā izdevās jelgavniekam M.Korotkovam, kurš izcīnīja 1. vietu vesera mešanā. Viņš veseri raidīja 31,44 metrus tālu.

Pēc Latvijas Vieglatlētikas savienības datiem, Latvijas U-18 un U-20 čempionātā piedalījās vairāk nekā 500 dalībnieku, noskaidrojot Latvijas 2019. gada čempionus un godalgoto vietu ieguvējus 82 disciplīnās.

Foto: athletics.lv/Guntis Bērziņš

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti