Meklēšanas forma

Neliels lietus 4 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no D
Svētdiena, 2019. gada 8. DecembrisVārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Jelgavas 4. vidusskolas otrklasnieki – Gada sportiskākā komanda Latvijā

Ritma Gaidamoviča
Ar festivālu vakar «Elektrum» olimpiskajā centrā Rīgā noslēdzās programmas «Bērnu vieglatlētika» pirmā sezona Latvijā, noskaidrojot Latvijas sportiskāko 2. klasi. Šo titulu diezgan pārliecinoši izcīnīja Jelgavas 4. vidusskolas 2. klašu komanda, kas atzīta par Gada sportiskāko komandu Latvijā.

Festivāla «Bērnu vieglatlētika» noslēdzošajās finālsacensībās Rīgā pulcējās 200 Latvijas otrklasnieki, tostarp Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas un Jelgavas 4. vidusskolas komandas. Finālsacensībās skolēni savu veiklību un izturību apliecināja desmit dažādās stafetēs, piemēram, lēkšanā ar lecamauklu, bērnu šķēpu mešanā, četru minūšu izturības skrējienā, skrienot pa apli un reizē pārnesot čiekurus no viena groza uz otru. No 20 Latvijas spēcīgākajām skolēnu komandām uzvaras laurus plūca Jelgavas 4. vidusskolas 2. klašu komanda, kuru sacensībām sagatavoja skolotājas Nataļja Gorškova un Dace Dombrovska-Baškirova.

«Mēs esam ļoti priecīgi par saņemto titulu, taču tas nenāca bez smaga darba. Līdz pēdējai minūtei nezinājām, kāds būs iznākums, jo katra komanda savā laikā izpildīja uzdevumu, un nebija iespējas pētīt kopējo rezultātu tabulu. Zinājām tikai savu iznākumu. Taču mūsu bērni jau no rīta uz sacensībām brauca ar lielu pārliecību, ka kauss būs viņu. Mierināju, ka tas nebūs viegli, bet viņi bija mērķtiecīgi un izdarīja maksimumu, kas tika atalgots,» atzīst N.Gorškova, piebilstot, ka noslēdzošajā stafetē – izturības skrējienā, kur bija jāskrien pa apli, pārnesot čiekurus no viena groza uz otru, – mūsu desmit skolēni četru minūšu laikā pārnesa 86 čiekurus, bet vidējais komandu sniegums bija ap 70 čiekuriem.

Jelgavas 4. vidusskolas komanda balvā saņēma medaļas – uz katras no tām ir iegravēts attiecīgā bērna vārds – un kausu, kā arī dāvanu kartes uz «Līvu akvaparku». Skolotāja piebilst, ka dāvanu kartes bērni izmantos kopā ar ģimenēm.

Par programmas ieviešanu un attīstību Latvijā rūpējas Latvijas Vieglatlētikas savienība kopā ar uzņēmumu «Maxima Latvija» un Latvijas Sporta federāciju padomi.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti