Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Jelgavas 4. vidusskolas komanda – labākā Latvijā tautas bumbā

Ritma Gaidamoviča
Šodien Dobelē aizvadītas Latvijas skolēnu 72. spartakiādes tautas bumbas finālsacensības, kurās Jelgavas 4. vidusskolas 4.–5. klašu zēnu komanda izcīnīja čempionu titulu. «Cik mums zināms, Jelgavai šis ir augstākais sasniegums tautas bumbā. Šajā sporta veidā ir ļoti liela konkurence, jo tautas bumbu spēlē teju visās skolās,» atzīst 4. vidusskolas sporta skolotāja Nataļja Gorškova.

Finālsacensībās puiši aizvadīja piecas spēles priekšsacīkstēs, uzvarot visas, un divas spēles finālā, no kurām vienu zaudēja, taču, neskatoties uz to, viņi bija kopvērtējuma līderi. «Jau pirms pēdējās spēles puiši paši bija izrēķinājuši, ka viņi jau ir pirmajā vietā un pēdējās spēles iznākums nav tik svarīgs,» piebilst skolotāja. Par čempionu titulu tautas bumbas finālsacensībās cīnījās 12 komandas no visiem Latvijas reģioniem.

Jelgavas 4. vidusskolas puišu un arī meiteņu komanda iespēju cīnīties Latvijas finālā tautas bumbā ieguva, uzvarot pilsētas un arī Zemgales reģiona sacensībās. Jelgavas 4. vidusskolas 4.–5. klašu meiteņu komanda finālā izcīnīja dalītu septīto astoto vietu 12 komandu konkurencē.

Foto: no skolotājas N.Gorškovas arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti