Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 7.3 m/s no R-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Jaunie džudisti aizvada sezonas svarīgākās sacensības

Ilze Knusle
Svētdien Aizkrauklē norisinājās Latvijas meistarsacīkstes džudo U-14 un U-16 vecuma grupās. Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) sportisti izcīnīja sešas medaļas.

Sacensībās piedalījās ap 300 sportistu, un Jelgavu pārstāvēja 36 sportisti. Čempiona titulu izcīnīja Jelgavas džudists Rolands Skuja U-14 vecuma grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem, savukārt par vicečempionu U-16 vecuma grupā svara kategorijā līdz 66 kilogramiem kļuva Artūrs Gorniks. Abus jauniešus trenē Kims Usačevs un Guntis Malējs.

Vēl jelgavnieku kontā ir četras bronzas medaļas. Jaunākajā vecuma grupā 3. vieta – Ruslanam Poliško svara kategorijā līdz 35 kilogramiem, Anastasijai Isajevai svara kategorijā līdz 40 kilogramiem (abus jauniešu trenē K.Usačevs un G.Malējs), Denisam Britikovam svara kategorijā līdz 35 kilogramiem (trenere – Marina Mazure) un Artjomam Grigorjevam svara kategorijā līdz 32 kilogramiem (treneris – Sergejs Vasjkovs).

Vēl vairāki Jelgavas BJSS džudisti iesaistījās cīņās par medaļām, bet šoreiz uz goda pjedestāla kāpt neizdevās.

Treneri norāda, ka šīs bija sezonas svarīgākās sacensības. Jāpiebilst, ka vairākiem no viņiem šī bija pirmā pieredze valsts meistarsacīkstēs, jo U-14 vecuma grupā varēja startēt 2006.–2008. gadā dzimuši bērni un jaunieši, turklāt tikai ar nosacījumu, ka ir ieguvuši pirmā līmeņa – dzelteno – jostu.

Foto: no treneru arhīva

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti