Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 10 °C Lēns vējš, 4.6 m/s no DA
Trešdiena, 2019. gada 16. OktobrisVārda dienu svin: Daiga, Dinija, Dinārs

Igaunijā izcīna savu pirmo medaļu

Ritma Gaidamoviča
«Agarska triāla kluba» (ATK) jaunākie sportisti nedēļas nogalē startēja Baltijas minikausa 1. posma sacensībās triālā, kas norisinājās Igaunijas pilsētā Keilā. Pirmo uzvaru – 1. vietu – savā triālista karjerā šajās sacensībās izcīnīja ATK sportists piecgadīgais Matīss Prulis.

Kluba vadītājs Egils Agarskis stāsta, ka sacensībās Igaunijā piedalījās 43 dalībnieki no četru līdz divpadsmit gadu vecumam ar elektromotociklu vai motociklu ar iekšdedzes dzinēju līdz 80 kubikcentimetriem. Latviju pārstāvēja 12 sportisti, tostarp divi jelgavnieki – piecus gadus vecais M.Prulis un četrus gadus vecais Ralfs Doniņš.

M.Prulis Igaunijā pirmo reizi savā triālista karjerā kāpa uz goda pjedestāla – viņš bija labākais mini C grupā. Otrs ATK sportists – R.Doniņš –  šīs sacensības mini C grupā noslēdza ar 13 vietu.

E.Agarskis stāsta, ka Baltijas minikausam šogad pavisam ir seši posmi, no kuriem divus organizē ATK – 20. jūlijā viens posms notiks Ozolniekos, bet noslēdzošais – 6. – posms septembrī notiks Jelgavā.

Foto: no AGT arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti