Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZA
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

Izcīna medaļas senioru čempionātā badmintonā

20. augustā Salaspilī notika Latvijas čempionāts badmintonā senioriem. Piedalījās 51 seniors, tai skaitā Latvijā pastāvīgi dzīvojošie ārzemnieki, un pārstāvētas bija visas senioru vecuma grupas, no 35+ līdz 70+. Latvijas čempionāta medaļas izcīnīja arī trīs jelgavnieki.

Vadims Čulka izcīnīja 1.vietu 40+ vīriešu vienspēlēs, kā arī 2.vietu 40+ vīriešu dubultspēlēs kopā ar Aināru Zanderu no Ozolniekiem, un 3.vietu 40+ jauktajās dubultspēlēs kopā ar Aneti Zunti no Valkas.

Jelgavniece Diāna Gailuma izcīnīja 1.vietu 35+ jauktajās dubultspēlēs kopā ar valmierieti Uģi Melderi, kā arī 3.vietu 35+ sieviešu vienspēlēs, taču palika bez medaļas 35+ sieviešu dubultspēlēs pāri ar Kamillu Svirsku no Salaspilis

Sacensībās piedalījās arī Latvijas badmintona federācijas ģenerālsekretārs, jelgavnieks Kristians Rozenvalds, kurš izcīnīja 3.vietu MS 40+ vīriešu vienspēlēs, taču palika bez medaļām 40+ jauktajās dubultspēlēs pārī ar valmierieti Ivetu Kļaviņu un 40+ vīriešu dubultspēlēs pāri ar Edgaru Kviesi no Talsiem.

Ļoti veiksmīgi Latvijas čempionātā spēlēja arī LLU studente Dace Pumpure, kura 60+ sieviešu vienspēlēs izcīnīja 1.vietu, kā arī 1.vietu 45+ sieviešu dubultspēlēs pārī ar valmierieti Martu Ādamsoni. 55+ jauktajās dubultspēlēs Dace Pumpure izcīnīja 3.vietu pāri ar rīdzinieku Anatoliju Rumjancevu.