Meklēšanas forma

Skaidrs laiks -3 °C Viegls vējš, 1.9 m/s no R
Pirmdiena, 2019. gada 21. JanvārisVārda dienu svin: Agnese, Agnija, Agne

VIDEO: Hokeja leģenda Oļegs Znaroks vada treniņu HK «Zemgale/LLU»

Ilze Knusle
Piektdienas vakara treniņš HK «Zemgale/LLU» puišiem izvērtās citādāks nekā ierasts – to kopā ar komandas galveno treneri Valēriju Kuļibabu vadīja hokeja leģenda Oļegs Znaroks.

«Oļegs ir mans draugs, un es viņu uzaicināju uz treniņu. Galvenais iemesls – gribēju uzmundrināt savu komandu. Otrs aspekts – viņš paskatīsies it kā no malas uz mūsu treniņprocesu un varbūt varēs ko ieteikt,» norāda V.Kuļibaba.

Stundu garais treniņš ieilga uz divām stundām, un pēc tā HK «Zemgale/LLU» spēlētāji bija ļoti apmierināti par O.Znaroka klātbūtni. «Man treniņā dega acis un gribējās sevi parādīt no labākās puses. Domāju, ka tāpat bija arī citiem,» norāda uzbrucējs Vladislavs Adeļsons. «Ir ļoti labas emocijas! Tik zināms treneris parāda vienkāršas lietas, paskaidro saprotami – tas iespaido,» papildina HK «Zemgale/LLU» kapteinis aizsargs Krišs Grundmanis.

Pēc treniņa O.Znaroks norādīja, ka Jelgavas komanda ir laba komanda, kurā ir jauni spēlētāji, kas labprāt strādā. «Domāju, ja spēlētāji sapratīs, ka pirmām kārtām to vajag viņiem pašiem, ar tādu treneri kā Valērijs Kuļibaba komandai ir nākotne. Galvenais, lai hokejistiem ir liela vēlēšanās spēlēt, un to es šeit redzēju. Ir svarīgi, lai katram sportistam būtu kāds augstāks mērķis, uz kuru tiekties,» tā O.Znaroks.

Pēc treniņa V.Kuļibaba un O.Znaroks vēl ilgi diskutēja, tomēr Jelgavas treneris portālam www.jelgavasvestnesis.lv neatklāja, kādos novērojumos un padomos O.Znaroks ar viņu dalījies. Iespējams, kaut kas no tā tiks izmantots jau šodien laukumā – HK «Zemgale/LLU» pulksten 13 izbraukumā tiksies ar HS «Rīga».

Jāpiebilst, ka O.Znaroks ir bijušais Latvijas un Krievijas hokeja izlašu treneris un olimpiskais čempions.

Foto un video: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti