Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 20 °C Viegls vējš, 3.3 m/s no R-ZR
Ceturdiena, 2019. gada 22. AugustsVārda dienu svin: Rudīte, Everts

Ledus skolas hokejisti palīdz izcīnīt 2. vietu Norvēģijā

www.jelgavasvestnesis.lv
Latvijas U-16 hokeja valstsvienība galvenā trenera Aigara Razgala vadībā decembra vidū aizvadīja četru nāciju turnīru Norvēģijā, kurā izcīnīja 2. vietu, zaudējot vien mājiniekiem. Izlases sastāvā startēja arī divi Jelgavas Ledus sporta skolas (JLSS) hokejisti – aizsargs Daniels Goršānovs un uzbrucējs Kristers Brauns.

HK «Zemgale/LLU» informē, ka pirmo spēli Latvijas U-16 izlase aizvadīja pret Dānijas valstsvienību un panāca pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:0 (3:0; 4:0; 0:0). Abi mūsu spēlētāji spēlēja trešajā virknējumā, bet K.Brauns šajā spēlē izdarīja rezultatīvu piespēli, pēc kuras mūsu izlase atklāja spēles rezultātu.

Otrajā spēlē abi JLSS spēlētāji trešajā virknējumā spēlēja pret Norvēģijas valstsvienību. Spēkos līdzīgā cīņā Latvija tomēr piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:3 (1:1; 1:1; 0:1).

Trešajā spēlē JLSS spēlētāji tika aizrotēti uz ceturto virknējumu un nevarēja īpaši izcelties ar rezultativitātes punktiem, bet tas netraucēja uzvarēt Francijas valstsvienību ar rezultātu 6:1 (2:0; 2:1; 2:0).

Uzbrucējs K.Brauns turnīra laikā izdarīja vienu rezultatīvu piespēli un turnīru noslēdza ar lietderības koeficientu plus divi. Aizsargs D.Goršānovs turnīra laikā izdarīja divus metienus uz vārtiem un noslēdza turnīru ar neitrālu lietderības koeficientu.

Jāpiebilst, ka JLSS komanda «JLSS U-16» šobrīd Latvijas Bērnu un jauniešu hokeja čempionāta kopvērtējuma tabulā ieņem pirmo vietu un nākamo čempionāta spēli aizvadīs 27. decembrī Jelgavas ledus hallē, tiekoties ar vienību «Liepāja SSS».

Foto: no HK «Zemgale/LLU» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti