Meklēšanas forma

Neliels lietus 4 °C Mērens vējš, 6.2 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

HK «Zemgale/LLU» noslēdzis sadarbības līgumu ar «Dinamo Rīga»

www.jelgavasvestnesis.lv
Hokeja klubs «Zemgale/LLU» noslēdzis sadarbības līgumu ar hokeja komandu «Dinamo Rīga», kas ļaus nākotnē veidot ciešāku sadarbību dažādās jomās, informē HK «Zemgale/LLU». Jāatgādina, ka HK «Zemgale/LLU» šodien, 11. septembrī, pulksten 19.20 Jelgavas ledus hallē uzsāks jauno «Optibet» hokeja līgas sezonu, tiekoties ar jaunizvedoto HK «Olimp».

HK «Zemgale/LLU» direktors Aivars Zeltiņš pauž gandarījumu par parakstīto sadarbības līgumu, kas ļaus klubam veidot ciešāku sadarbību ar «Dinamo Rīga» gan dažādu organizatorisko jautājumu risināšanā, gan arī ar hokeju saistītos jautājumos, lai nākotnē hokejs Jelgavā attīstos vēl vairāk.

«Šobrīd sadarbībā ar Jelgavas Ledus sporta skolu spējam nodrošināt jaunu hokejistu apmācību un izaugsmi, sākot no pirmajiem soļiem uz ledus, līdz profesionālam līmenim. Noslēgtais līgums dos iespēju mūsu spēlētājiem un jaunajiem hokejistiem turpināt izaugsmi un sasniegt vēl augstāku profesionālo līmeni,» skaidro A. Zeltiņš.

Vienlaikus sadarbības līgums ļaus pilnveidoties arī «Zemgale/LLU» treneriem, kuriem tiks piedāvāta iespēja piedalīties praktiskos treniņos ar «Dinamo Rīga» komandas treneriem.

HK «Zemgale/LLU» vēsture aizsākās 2002. gadā, kad sadarbībā ar Aizsardzības ministriju tika izveidota Virslīgas komanda «ASK/Zemgale» ar bāzi otro sezonu strādājošajā Jelgavas ledus hallē. Augstākais komandas sasniegums ir sudraba medaļa Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā 2017./2018. gada sezonā.

Jāatgādina, ka HK «Zemgale/LLU» šonedēļ ar divām mājas spēlēm sāks jauno sezonu. Jau šovakar klubs Jelgavas ledus halles laukumā pulksten 19.20 tiksies ar HK «Olimp», bet sestdien, 14. septembrī, pulksten 17 ar HS «Rīga».

Foto: HK «Zemgale/LLU»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti