Meklēšanas forma

Spēcīgs lietus 15 °C Vēja vēsma, 1.5 m/s no ZA
Trešdiena, 2019. gada 21. AugustsVārda dienu svin: Janīna, Linda

«Jelgava» izbraukumā bezspēcīga pret «Liepāja/Mogo»

Ģirts Pommers
Šodien Liepājā «Daugavas» stadionā tika aizvadīta «SynotTip» Latvijas futbola Virslīgas 9. kārtas spēle, kurā FK «Jelgava» ar rezultātu 0:3 (0:1) piedzīvoja zaudējumu pret vietējo FK «Liepāja/Mogo» vienību. Visas spēles laikā jelgavnieki tā īsti nespēja apdraudēt Pāvela Doroševa sargātos vārtus, un piedzīvoja pelnītu zaudējumu. Nākamā spēle «Jelgavai» ir 27. maijā Zemgales Olimpiskajā centrā pret FK «Ventspils», mača sākums pulksten 16.

Jelgavnieku galvenajam trenerim Aleksandru Kurtejanam šodien bija jāiztiek bez pussarga Arta Lazdiņa, kuram tika veikta meniska operācija, bet vēl iesildoties pirms šis dienas spēli, savainojumu atjaunoja Alans Siņeļņikovs, kura vietā laukumā devās Mindaugs Grigarāvicš.

Kopumā pirmajā puslaikā laukumā valdīja līdzīga spēle. Abas komandas droši darbojās aizsardzībā, tādēļ uzbrūkoša futbola cienītājiem pirmajā puslaikā bija maz ko baudīt. Bīstamākās epizodes notika paša puslaika beigās, kad divas veiksmīgas standartsituācijas pie mājinieku vārtiem izpildīja jelgavnieki, taču līdz sitienam tās tā arī nenonāca. 45. minūtē šķietami nevainīgs «Liepājas/Mogo» pretuzbrukums noslēdzās ar filigrānu Andra Raivja Jurkovska sitienu no apmēram 18 metriem – bumba ielidoja tieši Kaspara Ikstena sargāto vārtu labajā augšējā stūrī. Pēc brīža arī noslēdzās pirmais puslaiks.

Lai arī kopumā otrajā puslaikā viesi spēja vairāk darboties ar bumbu, mājinieku vārtsargam Pāvelam Doroševam tā īsti sava komanda nevienā epizodē nebija jāglābj, bet liepājnieki tikmēr 68. minūtē guva otros vārtus – pēc vēl vienas standartsituācijas precīzi sita Kristaps Grebis. Tā vietā, lai mēģinātu atspēlēties, «Jelgavas» futbolisti mača 89. minūtē zaudēja arī trešos vārtus – individuāli spilgti nospēlēja Artūrs Karašausks, kurš izrēķinājās gan ar Maksimu Rafaļski, gan jelgavnieku vārtsargu – 0:3. Arī atlikušajā laikā mūsu futbolisti tā arī nespēja radīt neko bīstamu pie mājinieku vārtiem, un spēle noslēdzās ar rezultātu 0:3.

«Jelgavas» komandas galvenais treneris A.Kurtejans pēc piedzīvotā zaudējuma atklāja, ka jelgavnieku spēli pamatīgi izjaukuši pirmā puslaika beigās zaudētie vārti, «Spēles uzdevums bija neļaut liepājniekiem daudz spēlēt ar bumbu, bet pašiem spēli organizēt ar vidējām un tālām piespēlēm. Uzskatu, ka sākumā mums tas izdevās, taču mājinieki negaidīti guva vārtus, kas mūs izsita no ritma. Otrajā puslaikā centāmies pārkārtoties, taču tas neizdevās.»

Pēc piedzīvotā zaudējuma, jelgavnieki Virslīgas turnīra tabulā šobrīd atrodas dalītā 3./4. vietā (15 punkti ir arī «Riga»), bet līderi ar 20 punktiem joprojām ir Jūrmalas «Spartaks» futbolisti, bet uz otro vietu, ar 17 punktiem, pacēlušies ir tieši liepājnieki.

Latvijas futbola Virslīga, 9. kārta

FK «Liepāja» – FK «Jelgava» 3:0 (1:0)

Vārti: Jurkovskis 34’ Grebis 68’ Karašausks 89’

Brīdinājumi: Doroševs, Kļava, Ivanovs, Hadžī; Freimanis

FK «Jelgava»: Ikstens, Freimanis (80’ Kaubers), Ošs, Redjko, Klimašēvičs, Grigarāvičs, Rafaļskis, Perepļotkins (60’ Bakmazs), Kļuškins, Ledesma, Razulis (40’ Malašenoks)

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Andris  attēls

Urā zāgis ha ha ha ha !!!

Pievienot komentāru