Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 9 °C Lēns vējš, 4.8 m/s no R
Otrdiena, 2019. gada 17. SeptembrisVārda dienu svin: Vera, Vaira, Vairis

FK «Jelgava» futbolists atzīts ar pirmā apļa labāko jauno spēlētāju

Ilze Knusle
Par «Optibet» virslīgas 2019. gada sezonas pirmā apļa labāko jauno spēlētāju futbola žurnālistu un klubu galveno treneru balsojumā atzīts FK «Jelgava» uzbrucējs Aivars Emsis.

A.Emsis pirmajā aplī atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem – pret FK «Spartaks» un BFC «Daugavpils» –, turklāt, pēc futbola statistikas platformas Instat rādītājiem, kas uzskaita spēlētāju darbības laukumā, bija 8. produktīvākais uzbrucējs visā čempionātā.

«Esmu gandarīts saņemt virslīgas 1. apļa labākā jaunā spēlētāja balvu. Tā ir ļoti liela motivācija turpināt sevi pierādīt arī turpmāk un kļūt tikai vēl labākam. Gribu pateikt lielu paldies visiem komandas biedriem, kā arī treneriem, kas man uzticas un tādējādi dod pārliecību uz laukuma. Bez viņiem šo balvu nebūtu iespējams iegūt, tā kā lielā mērā šis ir arī visas komandas nopelns,» norāda A.Emsis.

Katra apļa labākais jaunais spēlētājs tiek noteikts kopš 2015. gada. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un visu klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U-21 vecuma kategorijai.

2019. gada sezonas pirmā apļa labākā jaunā spēlētāja nominācijai bija izvirzīti Rihards Ozoliņš (FK «Metta»), Kristers Tobers (FK «Liepāja»), Daniels Balodis (BFC «Daugavpils»), A.Emsis (FK «Jelgava») un Raivis Skrebelis (BFC «Daugavpils»). A.Emsis balsojumā saņēma pārliecinoši lielāko punktu skaitu, viņam sekoja D.Balodis.

Ar balsojumu var iepazīties ŠEIT.

Foto: FK «Jelgava»/Nora Krevņeva-Baibakova

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti