Meklēšanas forma

Skaidras debesis 24 °C Viegls vējš, 1.8 m/s no Z-ZA
Sestdiena, 2019. gada 20. JūlijsVārda dienu svin: Ritma, Ramona

FK «Jelgava» futbolistiem atceļ sarkanās kartītes

Ilze Knusle-Jankevica
Trešdien Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārlietu komisija atcēla diviem FK «Jelgava» spēlētājiem piešķirtās sarkanās kartītes 15. jūlija spēlē pret FK «Valmiera Glass/ViA».

Sarkano kartīti spēles laikā saņēma Jelgavas komandas futbolisti Sigits Olberķis un Vjačeslavs Jemeļjaņenko. «Noskatoties minētās spēles video ierakstu, iepazīstoties ar FK «Jelgava» iesniegumu, «Valmiera Glass/ViA» iesniegumu, LFF Tiesnešu ekspertu komisijas lēmumu, saņemot papildus informāciju no tiesnešu inspektora, Disciplinārlietu komisija nolemj atcelt Sigitam Olberķim piemēroto brīdinājumu spēles 53. minūtē un Vlačeslavam Jemeļjaņenko piemēroto noraidījumu, nosakot sankciju – brīdinājumu, par nesportisku uzvedību,» teikts sēdes protokolā.

Jāatgādina, ka S.Olberķis sarkano kartīti saņēma pēc otras spēlē parādītās dzeltenās kartītes, savukārt V.Jemeļjaņenko spēles izskaņā iesaistījās vārdu apmaiņā ar pretinieku komandas spēlētājiem. Rezultātā gan viņam, gan Valmieras komandas futbolistam Nikam Savaļniekam tika piešķirts noraidījums. Arī N.Savaļniekam piešķirtais noraidījums ir atcelts, aizstājot to ar brīdinājums, par nesportisku uzvedību.

Savukārt FK «Jelgava» spēlētājs Marks Kurtišs diskvalificēts uz vienu spēli un nevarēs piedalīties nākamajā «SynotTip» Virslīgas spēlē. Tā mūsu komandai būs svētdien, 22. jūlijā, izbraukumā pret «Jūrmalas Spartaku». Abas komandas turnīra tabulā atrodas līdzās – «Jūrmalas Spartaks» piektajā, bet «Jelgava» sestajā vietā – un tās šķir deviņi punkti. Spēle Slokas stadionā sāksies pulksten 17.

Foto: Raitis Supe

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti