Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 4 °C Lēns vējš, 4.3 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 10. DecembrisVārda dienu svin: Guna, Judīte

Ar futbolu startē Jelgavas skolēnu 49. spartakiāde

Anda Dzenža
Šonedēļ ar futbola sacensībām Zemgales Olimpiskā centrā (ZOC) sākusies Jelgavas 49. skolēnu spartakiāde. Pirmie laukumā tikās pilsētas skolu 4. un 5. klašu audzēkņi. Uzvaru šajā grupā, tāpat kā pērn, izcīnīja Jelgavas 4. vidusskolas komanda.

Jelgavas Sporta servisa centra vadītāja vietniece Maija Actiņa stāsta, ka 4. un 5. klašu grupā (2008. un 2009. gadā dzimušie) šogad bija pārstāvētas piecas pilsētas skolas – Jelgavas 4. sākumskola, Jelgavas Centra pamatskola, Jelgavas 4. un 6. vidusskola un Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola. Lai noskaidrotu uzvarētājus, skolu komandas spēles ZOC stadionā aizvadīja vakar un šodien. Stiprākie šogad ir Jelgavas 4. vidusskolas skolēni, 2. vietā – Jelgavas 4. sākumskolas komanda, bet 3. vietā – Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola.

Nākamās spartakiādes sacensības futbolā notiks jau nākamnedēļ – 19. un 20. septembrī, kad laukumā tiksies pilsētas skolu 6. un 7. klašu audzēkņi jeb 2006. un 2007. gadā dzimušie jaunieši.

Jāpiebilst, ka Jelgavas skolēnu spartakiāde notiks visa mācību gada garumā, skolu komandām sacenšoties futbolā, krosā, basketbolā, tautas bumbā, volejbolā, florbolā, stafetē, vieglatlētikā un peldēšanas stafetēs. Skolēni spartakiādē sacenšas četrās vecuma grupās: 4. un 5. klase, 6. un 7. klase, 8. un 9. klase un vidusskola. Katra skola, piedaloties sacensībās, krāj punktus un mācību gada noslēgumā katrā vecuma grupā tiks apbalvotas skolas – kopvērtējuma uzvarētājas.

Jānorāda, ka Jelgavas skolēnu spartakiādes viens no mērķiem ir noskaidrot labākās skolu komandas dalībai Zemgales reģiona skolēnu sporta spēļu un Latvijas Republikas skolēnu spartakiādes sacensībās.

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti