Meklēšanas forma

Nelielas lietusgāzes 8 °C Viegls vējš, 2.2 m/s no Z-ZR
Trešdiena, 2019. gada 18. SeptembrisVārda dienu svin: Liesma, Elita, Alita

Ziemas dienā popularizēs āra aktivitātes

Ilze Knusle
Jelgavā jau ceturto gadu notiks Ziemas diena – pasākums, kura mērķis ir jelgavniekus iepazīstināt ar dažādām āra aktivitātēm un mudināt sportot arī ziemā. Šogad Ziemas diena notiks 19. janvārī no pulksten 12 līdz 14 Pasta salā.

Sporta servisa centra vadītāja vietniece Maija Actiņa stāsta, ka pasākuma apmeklētājiem būs iespēja slēpot, slidot, braukt ar ragaviņām, bet «tā nebūs vienkārši slēpošana vai slidošana, bet gan ar uzdevumiem». «Lai būtu jautrāk un arī neliels izaicinājums, būs dažādi uzdevumi. Piemēram, jāapslido apkārt šķērslim vai slēpošana ar nūjām un bez nūjām, vai slēpošana ar biatlona elementiem,» ieskicē M.Actiņa. pasākuma organizatori inventāru nodrošinās, bet dalībnieki var ņemt līdzi arī savas slēpes, ragaviņas, slidas. Dalība Ziemas dienā ir bez maksas.

Ziemas diena Jelgavā tiek organizēta ar mērķi ļaut iedzīvotājiem iepazīt un izmēģināt dažādas āra aktivitātes, kopā baudot ziemas priekus un lietderīgi pavadot brīvo laiku. «Gribam parādīt, ka sportošana svaigā gaisā arī ziemas sezonā norūda un uzlabo veselību, turklāt viss, kas nepieciešams – atbilstoši saģērbties un izvēlēties sporta aktivitāti, kas sagādā prieku un jautrus brīžus visai ģimenei,» norāda Sporta servisa centra pārstāve. Jāpiebilst, ka plānotais aktivitāšu klāsts var mainīties atkarībā no laikapstākļiem.

Katrs pasākuma dalībnieks saņems apliecinājumu par dalību un organizatoru sarūpētu pārsteiguma dāvaniņu.

Ziemas dienu organizē Sporta servisa centrs, īstenojot Eiropas Sociāla fonda projektu «Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1. kārta».

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti