Meklēšanas forma

Lietus 3 °C Mērens vējš, 5.5 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Uzrāda sezonas labāko rezultātu un jaunu personīgo rekordu

Ilze Knusle
Vakar Jelgavā norisinājās «Sportland» kausa izcīņas posms vieglatlētikā, kas vienlaikus bija arī Jelgavas čempionāts. Savukārt labākajiem diska metējiem tika pasniegta trenera U.Samsona balva. Sieviešu konkurencē šo balvu saņēma jelgavniece Dace Šteinerte, kura ne tikai uzstādīja jaunu personīgo rekordu, bet arī uzrādīja šīs sezonas labāko rezultātu Latvijā.

D.Šteinerte disku raidīja 53,19 metrus tālu, izcīnot pirmo vietu sieviešu konkurencē un iegūstot arī U.Samsona balvu. Vienlaikus tas ir viņas personīgais rekords, kā arī šis sezonas labākais rezultāts Latvijā diska mešanā dāmām. U.Samsona balva tika pasniegta labākajam diska metējam sieviešu un vīriešu konkurencē. No vīriešiem vislabāko rezultātu uzrādīja Cēsu sportists Aleksandrs Volkovs, kurš arī uzstādīja jaunu personīgo rekordu – 49,30 metrus.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka «Sportland» kausa izcīņā sacentās pieaugušie un U-18 vecuma grupas vieglatlēti. Jauniešu grupā zelta godalgu izcīnīja Māra Anna Zīverte 200 metru skrējienā ar rezultātu 24,52 sekundes (tas ir arī sportistes personīgais rekords un šīs sezonas labākais rezultāts Latvijā) un Artūrs Isajevs 200 metru skrējienā ar laiku 22,86 sekundes. Šie arī ir augstvērtīgākie rezultāti no visiem Jelgavas sportistiem.

Sudraba medaļu U-18 grupā izcīnīja A.Isajevs 400 metru barjerskrējienā ar rezultātu 59,72 sekundes un Elizabete Knope 100 metru barjerskrējienā ar rezultātu 18,36 sekundes.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti