Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 13 °C Viegls vējš, 2 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

«Sportland kausā» uzstāda divus personīgos rekordus

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) vieglatlēti aizvadītās nedēļas nogalē startēja «Sportland kausa» 1. posmā U-18 vecuma grupā. Vienīgā medaļas no jelgavniekiem izcīnīja Māra Anna Zīverte – viņa izcīnīja 2. vietu augstlēkšanā un 300 metru skrējienā, abās disciplīnās uzstādot personīgo rekordu.

Māras Annas trenere Laila Nagle stāsta, ka 2. vietu 300 metru skrējienā viņas audzēkne izcīnīja ar rezultātu 41,36 sekundes, kas ir viņas personīgais rekords. «Interesenti ir tas, ka Māra Anna 2. vietu izcīnīja arī augstlēkšanā, kas nav īsti viņas disciplīna – augstlēkšanā esam trenējušās pavisam minimāli. Ņemot vērā, ka 300 metru skrējiens «Sportland kausa» 1. posmā Liepājā notika pašā vakarā, lai nebūtu nīkšana, Māra Anna izteica vēlēšanos startēt augstlēkšanā. Es kā trenere atbalstīju viņas izvēli, un rezultāts ir patiešām pārsteidzošs,» stāsta L.Nagle. Jāpiebilst, ka Mārai Annai ir pilnīgi vienāds rezultāts augstlēkšanā ar 1. vietas ieguvēju – 1,65 metri. Uzvarētāja šo augstumu pārlēca ar pirmo reizi, bet jelgavniecei tas izdevās otrajā mēģinājumā, tāpēc arī izcīnīta sudraba medaļa. Arī šis ir Māras Annas personīgais rekords augstlēkšanā. 

Jau šajā nedēļas nogalē Māra Anna kopā ar citiem Jelgavas vieglatlētiem startēs starptautiskās vieglatlētikas sacensībās «Kuldīgas Katrīnas kauss 2019» Kuldīgas vieglatlētikas manēžā.

Foto: Guntis Bērziņš/Latvijas Vieglatlētikas savienība

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti