Meklēšanas forma

Apmācies 4 °C Mērens vējš, 7.2 m/s no DA
Ceturdiena, 2019. gada 21. NovembrisVārda dienu svin: Zeltīte, Andis

Šķēpmetējs Gatis Čakšs «Dimanta līgā» debitē ar sesto vietu

Ritma Gaidamoviča
Sestdien Birmingemā Lielbritānijā notika vienas no šīs sezonas «Dimanta līgas» pēdējām sacensībām, kurās debitēja arī mūsu šķēpmetējs Gatis Čakšs. Viņš savās debijas sacensībās ar rezultātu 80,96 metri izcīnīja 6. vietu.

«Šis man bija pirmās «Dimanta līgas» sacensības. Uzskatu, ka rezultāts tiešām ir labs. Šajās sacensībās startē tikai augstākās klases sportisti, tāpēc tā ir lieliska pieredze man. Liels ir prieks par to, ka es atkal pēc ilgāka perioda spēju aizmest tālāk par 80 metriem. Jāatzīst gan, ka konkurentiem «Dimanta līgā» personīgie rekordi ir krietni augstāki par manējo,» portālam www.jelgavasvestnesis.lv atzīst G.Čakšs. Savu labāko rezultātu «Dimanta līgā» G.Čakšs uzrādīja otrajā metienā, šķēpu raidot 80,96 metrus tālu, kas ir trešais labākais rezultāts viņam šosezon. Savā debijas startā G.Čakšs izcīnīja 6. vietu un kopvērtējumā atrodas 10. vietā. Jāpiebilst, ka G.Čakša personīgais rekords ir 83,89 metri. 

Dienu vēlāk, 19. augustā, G.Čakšs kopā ar Latvijas izlases vieglatlētiem startēja starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās Pērnavā, kas viņam izvērtās ļoti interesantas. «Mana soma ar visu ekipējumu iesprūda Vācijā, līdz ar to nācās startēt turpat Pērnavā uz vietas sameklētos apavos, kas man bija krietni par lielu. Man nebija arī sava šķēpa. Vislielākais pārdzīvojums bija par naglenēm, jo ar aizņemtajām bija ļoti grūti – jau pirmajā metienā atsitu kājas īkšķi un sāpes traucēja mest. Nenoliegšu, savu darīja arī nogurums pēc iepriekšējās dienas sacensībām un pārbrauciena. Biju gulējis tikai četras stundas,» stāsta sportists, kurš arī Pērnavā izcīnīja 6. vietu. Šajās sacensībās gan rezultāts bija krietni zemāks nekā iepriekšējā dienā – 74,35 metri.   

Nekāda ilgā atpūta gan šķēpmetējam nesanāk, jau 23. augustā viņam paredzēts starts starptautiskās sacensībās Itālijā.

Foto: Romāns Kokšarovs

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti