Meklēšanas forma

Apmācies 5 °C Mērens vējš, 6.4 m/s no DR
Piektdiena, 2019. gada 6. DecembrisVārda dienu svin: Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola

«Rullītī» svētdien notiks Latvijas drifta kausa posms

www.jelgavasvestnesis.lv
19. maijā no pulksten 11 sporta un atpūtas kompleksā «Rullītis» norisināsies Latvijas drifta kausa 2. posms. Jelgavas trasē uz starta stāsies vairāk nekā 60 piloti klasēs «Street» un «ProAm».

Latvijas drifta sezona aprīļa beigās sākās Biķernieku trasē, bet Jelgavā svētdien notiks kausa 2. posms. Jāpiebilst, ka daudzi piloti «Rullītī» aizvada regulārus treniņus, tāpēc dalībnieku sniegums solās būt augstā līmenī.

Organizatoru pārstāve Monta Bojāre informē, ka būs sarūpēti arī dažādi priekšnesumi, par muzikālo baudījumu rūpēsies Latvijā plaši pazīstamais dīdžejs Ex Da Bass, bet pasākumu vadīs autosporta komentētājs Artūrs Virbulis. Padomāts arī par izklaidēm mazajiem skatītājiem – visas dienas garumā darbosies piepūšamās bērnu atrakcijas un citas aizraujošas aktivitātes.

Sacensību oficiālā atklāšana notiks pulksten 15 ar dalībnieku parādi, kuras laikā tiks paziņoti kvalifikācijas rezultāti, un klātesošie varēs apskatīt jaudīgos drifta automobiļus. Bet trase skatītājiem būs atvērta jau no pulksten 11, kad tiks aizvadīti abu klašu kvalifikācijas braucieni. Sacensību noslēgums plānots pulksten 20.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas par samazinātu cenu (8 eiro – stāvvieta, 10 eiro – vieta tribīnēs) pieejamas visās «Biļešu Servisa» kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv. Jāpiebilst, ka vietu skaits tribīnēs ir ierobežots. Sacensību dienā uz vietas trasē biļešu cena pieaugušajiem būs 10 eiro par stāvvietu un 15 eiro par vietu tribīnēs (ja vēl būs brīvas vietas), pensionāriem – 5 eiro. Bērniem līdz 12 gadu vecumam un invalīdiem ieeja pasākumā – bez maksas, bet vieta tribīnē pieejama ar 50 procentu atlaidi.

Sacensību programma

  • Pulksten 11.00 – kvalifikācijas braucieni «Street» klasē.
  • Pulksten 13.10 – kvalifikācijas braucieni «ProAm» klasē.
  • Pulksten 15.00 – sacensību svinīgā atklāšana.
  • Pulksten 15.30 – tandēmu braucieni «Street» klasē.
  • Pulksten 17.50 – tandēmu braucieni «ProAm» klasē.
  • Pulksten 20.00 – apbalvošanas ceremonija.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru